Mortal Kombat 2. - A második menet (1997)

Mortal Kombat: Annihilation

elekm90   2021. 08. 28.

Ez a film tipikusan annak az esete, hogy a rajongók kiszolgálása mennyire a minőség rovására tud menni. Bele akarták tenni a teljes MK3 gárdát, de ezáltal egy oltári nagy hülyeség lett a film. Pedig koreográfia szintjén fejlődött az elsőhöz képest, néhány bunyó egész ötletes. Minden másban viszont messze alulmarad.

Thibo84   2016. 06. 30.

A rengeteg karakter amit a filmbe zsúfoltak bele, egyszerűen megfolytja a filmet. Amikor először láttam hüledeztem tőle, de aztán rá kellett jönnöm, hogy az első rész színvonalát egy kicsit sem éri el. Sajna.

Norbert93   2019. 04. 25.

Na ez az a film, amire gyerekkoromban is azt mondtam, hogy gagyi. Még az akkori technikához képest is borzalmas grafika jellemzi, a koreográfia hihetetlenül borzalmas, ahogyan a sztori is. Egy 8 bites játékba több fantázia szorult.

Balint   2016. 02. 12.

Azt hiszem erre mondják azt, hogy fölösleges folytatás, vannak jobb pillanatai de a végére teljesen nevetséges lesz :S

ereln   2016. 04. 27.

Sajnos nem olyan jó, mint az első része és sok színészváltás is volt, de mégis számomra egy igazán klasszikus alapmű. A verekedések és a zenék nagyon jók benne, de a sztori elég lapos lett.

postaslaszlo8   2016. 06. 23.

Olyan vicces, hogy úgy kezdődik a film, ahoyg véget ért az első, de utána egyből látjuk, hogy Sonja másik ruhában van és más színész játsza. Elég egyszerű lett a sztroija és nem übereli az elsőt, de a verekedések nagyon jók főleg a Cyrax-es.

MissingnoxD   2016. 04. 15.

Sajnos ez a film nem lett olyan jó mint az elődje. Nem értem miért kellet felborítani a sztorit ilyen hülyeségekkel hogy Raiden fiatal lesz meg hogy Shao Kahn és Raiden testvérek. Egyszeri megtekintésre tudom ajánlani de se többre se kevesebbre sajnos. :(

Mint az első rész esetében, úgy ennél sem vizsgálták kritikusok a mozis megjelenést megelőzően.

(Thibo84)

Rob Hill kiemelte a filmet A Rossz Mozik Bibliájában (The Bad Movie Bible).

(Thibo84)

Sylvester Stallone állítólag elutasította Baraka szerepét.

(Thibo84)

Chris Conrad-ot Pet E. Johnson ajánlotta be Johnny Cage szerepére.

(Thibo84)

A film korai szkriptjében Smoke segített Mileenának a Sonya elleni küzdelemben.