Vissza a jövőbe III.

Vissza a jövőbe III.

Back to the Future Part III

Martynak ezúttal 1885-ba kell visszamennie, hogy megakadályozza Doki túl korai halálát. Indiánok támadnak rá, de a városlakók sem épp barátságosak. Végül a település kovácsában ismeri fel Dokit, akivel alaposan meggyűlik a baja, ugyanis a flúgos tudós beleszeretett a gyönyörű tanítónőbe,… Több

Rendező: Robert Zemeckis
Forgatókönyvíró: Robert Zemeckis, Bob Gale
Premier (HU): 1990.12.20. | SkyShowtime (2023.02.14.) | RTL+ (2023.05.28.)

2024.02.21 Schumy1

Annyira nem jött be, mint az első kettő rész. Ami engem zavart, az a westernes és a vonatos rész. A vonatos kicsit gagyira sikeredett.

2019.02.19 mamiéstöti2

EGy kicsit elmarad az első két rész színvonalától, de azért elég jó még ez a rész is. Izgalmas a vége.

Nekem első látásra sem lett szerelem,és azóta az érzés csak kopott.Michael J.Fox abszolute nem illik a szerepre,teljesen életidegen.A vonatos rész,és egy-két humor rendben,de semmi extra.

2016.10.18 ArpiHajdu és Réci

A harmadik filmben végre kicsit a kedvenc figurámra, Dokira koncentrálhatunk. E nélkül a film nélkül nem is lenne igazi a széria, hiszen a második rész végén csak annyit tudunk róla, hogy a vadnyugaton ragadt. Ismét csak szuper alakítások és remek ze... Több

2017.07.18 Deku

Sajnos az első kettő részt meg se közelíti eme harmadik darab. Emlékszem nagy csalódás volt amikor megnéztem, hisz vártam a már megszokott szórakoztató újdonságokat de itt semmi olyan nem volt.

A zenekar a filmben a ZZ Top.Szerző: hszpp

Matt Clark játszotta A törvényen kívüli Josey Wales című Clint Eastwood filmben is a bárpultost, akárcsak a Vissza a jövőbe 3. részében. Szerző: ArpiHajdu és Réci

Ronald Reagen nagy Vissza a jövőbe rajongó volt. Robert Zemeckis felajánlotta nekik, hogy játssza el Hill Valley polgármesterért az 1885-ös részekben, ám végül nem valósult meg az ötlet.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Amikor a harmadik részről kérdezték, Bob Gale azt nyilatkozta, hogy az első két részben már mindent bemutattak Marty családját illetően, így ez a rész inkább a Dokira fog koncentrálni, az ő szerelmi életére. Így történt, hogy Christopher Lloyd első kamerák előtti csókja is elcsattant.Szerző: ArpiHajdu és Réci