Vissza a jövőbe III.

Back to the Future Part III

2024.02.21 Schumy1

Annyira nem jött be, mint az első kettő rész. Ami engem zavart, az a westernes és a vonatos rész. A vonatos kicsit gagyira sikeredett.

2019.02.19 mamiéstöti2

EGy kicsit elmarad az első két rész színvonalától, de azért elég jó még ez a rész is. Izgalmas a vége.

Nekem első látásra sem lett szerelem,és azóta az érzés csak kopott.Michael J.Fox abszolute nem illik a szerepre,teljesen életidegen.A vonatos rész,és egy-két humor rendben,de semmi extra.

2016.10.18 ArpiHajdu és Réci

A harmadik filmben végre kicsit a kedvenc figurámra, Dokira koncentrálhatunk. E nélkül a film nélkül nem is lenne igazi a széria, hiszen a második rész végén csak annyit tudunk róla, hogy a vadnyugaton ragadt. Ismét csak szuper alakítások és remek ze... Több

2017.07.18 Deku

Sajnos az első kettő részt meg se közelíti eme harmadik darab. Emlékszem nagy csalódás volt amikor megnéztem, hisz vártam a már megszokott szórakoztató újdonságokat de itt semmi olyan nem volt.

2017.03.09 GedyPapa

Sokkal inkább viccesre sikerült, mintsem zseniálisra. Habár a vonatból "készített" időgép hatalmas ötlet. A cselekményszál annyira nem eredeti, hiszen sok helyen megfigyelhető, hogy ugyanabba a kézbe ülnek bele, mint az előző részekben (az eltűnő sze... Több

2019.12.26 Timon

Hatalmas triológiának egy ilyen jó merész lezárás a legjobb.Rendkívül izgalmas volt és ötletes,ahogy az adott kor lehetőségeire kellett hagyatkozni, persze másra úgyse lehetett volna,de ez akkori egy merész elképzelés.A vonatosnál izgultam a legtöbbet. A végére jól jött a sok meglepetés. 10/10

2018.08.17 erahurka

A trilógia legkönnyedebb darabja sok-sok régi westerneket kifigurázó poénnal. A végére viszont szépen besorol a többi film mögé, adva egy értelmes mondanivalót, és jó lezárást a történetnek. Nagyon remélem, hogy nem fogják folytatni, vagy ha igen, legalább ennek az epizódnak a színvonalát eléri.

2019.04.28 Ms. Akárki

Talán ez az egyedüli a vissza a jövőbe trilógiában, ami egy kicsit gyengébbre sikerült. Kicsit nyakatekert volt ez a vadnyugati vonatos időutazás. Egyszernézős így csupán. De szép lezárás volt.

2019.02.24 Norbert93

Idősík szempontjából nem nyerte el annyira a tetszésemet, mint az 1950-es évek, na de hát egy tökéletes trilógia záródarabjáról beszélünk. A három film egyenként gyakorlatilag annak ellenére, hogy ugyanazok a karakterek vannak középpontban és ugyanaz... Több

2020.08.22 stevepisti

Ez a rész nálam még mindig 10\10 , számomra picit sem marad le az előző két részhez képest. Itt Zemeckis a Dokit helyezi a középpontba, Marty családjával kevesebbet foglalkozik, szerintem ez jót tett a trilógia befejező részének. A vadnyugat korába e... Több

2021.04.26 stewie_griffin_2005

Ez a rész picit gyengébb, mint az elődei, de így is nagyon jó. Hiányoltam, hogy sokkal kevesebb időutazás van benne, és a végén a vonatos jelenet nagyon hollywoodi lett.

2016.10.18 Fahéjgolyó

nagyon jó folytatása az előzőeknek, és habár már nagyjából ráérzünk hogyan fog működni majd az időutazósdi, mégis ugyanannyira élvezzük a filmet, mint mikor az első részt láttuk. fordulatos, kalandos, mindneképp látni kell

2019.04.12 MidoD7

Legyen bármilyen hangulatban az ember, ez tuti, hogy okozni fog némi örömöt. Ha egy igazán eseménydús filmre vágyik valaki, annak ezt ajánlom. Ha tehetem, újranézem, mivel újra és újra lebilincsel.