Star Trek 4 - A hazatérés

Star Trek 4 - A hazatérés

Star Trek IV: The Voyage Home

A 23. században járunk, és egy rejtélyes földönkívüli hatalom az óceánok elpárologtatásával és az atmoszféra elpusztításával fenyegeti a földet. Kirk és legénysége kétségbeesett kísérletet tesz az emberiség megmentésére, és ehhez vissza kell utazniuk az… Több

Rendező: Leonard Nimoy
Premier: 1986.11.26. | SkyShowtime (2023.02.14.)
Több

2021.11.19 Péter Fazekas

Nem igazán tetszett a film, de ez saját vélemény.

2019.04.11 Filmdoki

Star Trek mindenkinek

A '80-as évek közepére a Star Trek elérte a csúcsot a mozifilmek terén. A Star Trek IV. - A hazatérés a legsikeresebb epizód lett. A kritika imádta, a rajongók imádták, sőt, azok is, akiket előtte nem igazán izgatott a Trek univerzum. A siker receptj... Teljes kritika

2016.09.05 sipiarpi

Úgy éreztem a film kapcsán, hogy azt mondták a készítők, hogy „szórakozzunk egy jót” és mindenfélével telerakták a filmet. Kihalt bálnák mentik meg a földet a jövőben egy klingon harcimadár segítségével! Elég meredeken hangzik! :)

2015.05.21 Kriszta

A legviccesebb Star Trek film :) Ahogy Kirk és Spock próbálják felvenni a 20. század ritmusát, és frázisait, hát az valami fenomenálisan szórakoztató. Mindemellett a mondanivaló igencsak elgondolkodtató. Az állatfajok kiírtása beláthatatlan következményekkel járhat.

John Schuck (a klingoni nagykövet) korábbi felesége Susan Bay Nimoy, akit később Leonard Nimoy vett feleségül.Szerző: Thibo84

Harve Bennett és Leonard Nimoy két nappal különbséggel hunyt el: Bennett 2015. február 25-én, Nimoy 2015. február 27-én.Szerző: Thibo84

Susan Sarandon neve is felmerült dr. Gillian Taylor szerepére.Szerző: Thibo84

Azon ritka sci-fi filmek egyike, ahol idegenek érkeztek a Földre, hogy ellenséges vagy barátságos kapcsolatot létesítsenek az emberektől eltérő életformával.Szerző: Thibo84