Superman 3 (1983)

Superman III

Superman 3

Thibo84   2019. 04. 03.

Sajna hiába Richard Pryor és a humora, még ő is kevés volt ahhoz, hogy színvonalas filmet kapjunk. Szinte olyan érzésem volt, mintha a stúdió késztetést érzett volna, hogy még egy bőrt lehúzzon Supermanről. Több színésznél is azt láttam, unottan áll a karakteréhez. Persze kivételek voltak. Mondjuk azt jó ötletnek találtam, hogy a hős végtére is saját magával nézett farkasszemet, de ennyi. Azt viccesnek találtam, hogy egy szuper számítógép nem tartja veszélyesnek a savat, ami aztán a vesztét okozta.

Christopher Reeve
Christopher Reeve

A film 1983-ban jelent meg, Superman 45-dik évfordulóján.

(magyaristvan)

Robert Vaughn játszotta Napoleon Solo-t az "U.N.C.L.E. embere" (The Man from U.N.C.L.E.) tévésorozatban, később pedig Henry Cavill, a 2013-as Superman játszotta ugyanezt a szerepet a sorozat 2015-ös moziváltozatában.

(magyaristvan)

Eredetileg Jennifer Jason Leigh-t akarták Lana Lang szerepére, de túl fiatal volt.