Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Sarah Douglas
Phyllis Thaxter
Glenn Ford

ZozArt89   2019. 07. 17.

Félretéve, hogy milyen technikával készült és félretéve, hogy akkoriban ez bőven elég volt. Szerintem pusztulat rossz film, a történet ahhoz képest, hogy lehetett volna eredetibb is bőven alul múlta önmagát.

Deku   2017. 12. 05.

Többet vártam és sajnos kevesebbet kaptam. Nem volt túl meglepő de azért rosszul esett. Ez a film sajnálatosan nem igazán volt annyira megkapó, mint ahogy én azt tőle elvártam, vagyis ami miatt csodásnak hívhatnám.

Thibo84   2019. 03. 24.

Nem mai film, ez meg is látszik rajta, de mégis, erre mondják azt a mai napig, hogy elhitették velünk, hogy Superman tud repülni. A színészek és a játékuk nagyszerű, az egész film jól fel van építve. A történetben vannak unalmas részek, és ahol lehet, az együgyű Otis-szal próbálják humorossá tenni, de valahogy nem igazán jön át nekem. Kellő mennyiségű dráma is van benne, pont annyi, amennyi kell. A mai napig ezt a filmet tartom a number one Superman eredettörténetnek.

NFG   2018. 03. 30.

Tudom, hogy sokan megköveznének ezért a kijelentésért, de borzasztóan rossz film lett! A történet kegyetlen lapos és túlságosan abszurd! Kifejezettem nem tetszett!

Vágottszemű   2019. 03. 22.

Nekem tetszett. Elég jó lett, de nem a kedvencem. A sima Superman jobb volt ennél szerintem. Ajánlom, mert egyszeri megnézésre még alkalmas ez a film.

Mindenkinek ajánlom ezt a filmet, aki belefáradt már a szuperhősök áradatába, és szeretne látni egy jó kis old school képregényfilmet, és meg akarja tudni, mi rejtőzik amögött az S betű mögött dobogó szív mélyén. több»

Van egy több mint háromórás rendezői változat. A Krypton bolygó pusztulásából láthatunk többet. Lana és barátai amint a kocsival száguldoznak, az is hosszabb. A havas tájból is többet láthatunk, amikor a fiatal Clark északra tart, és a Magány Erődjének a felépülése is plusz jeleneteket tartalmaz. Jor-El beszédében is több minden elhangzik. Otis első megjelenésénél az őt követő rendőrök is több játékidőt kapnak. Láthatjuk, ahogy Lex zongorázik a rejtekhelyén, és amint Otis megeteti az oroszlánokat. Superman amikor felszáll a helikopter leszállóról, mutatják, ahogy a felhőkarcolók között repül. További plusz jelenetek vannak akkor is, amikor Lex és társai feltartják a konvojokat, és a rakétákat állítják át. Lois és a törzsfőnök közötti beszélgetés is hosszabb, és láthatjuk, amint kiteszi a falujában. Mielőtt Superman üldözőbe venné a rakétát, még megpróbálja először útját állni, ám az kikerüli. A becsapódás után mutatnak egy kisvárost, ahol az épületek össze akarnak dőlni, és az emberek fejvesztve menekülnek. Miss Teschmachert épp készülnek az oroszlánverembe engedni, mikor Superman megmenti. És sok más plusz jelenetet és bővebb párbeszédeket tartalmaz.

(Thibo84)

A vonaton a kislány, Lois Lane szüleit Noel Neill és Kirk Alyn játssza, akik az 1948-as Superman filmben alakítják a főszerepeket.

(Thibo84)

Jennifer Jason Leigh-et választották először Lois Lane szerepére, de végül visszamondták, mert túl fiatal volt.