Superman

Deku   2017. 12. 05.

Többet vártam és sajnos kevesebbet kaptam. Nem volt túl meglepő de azért rosszul esett. Ez a film sajnálatosan nem igazán volt annyira megkapó, mint ahogy én azt tőle elvártam, vagyis ami miatt csodásnak hívhatnám.

Thibo84   2019. 03. 24.

Nem mai film, ez meg is látszik rajta, de mégis, erre mondják azt a mai napig, hogy elhitették velünk, hogy Superman tud repülni. A színészek és a játékuk nagyszerű, az egész film jól fel van építve. A történetben vannak unalmas részek, és ahol lehet, az együgyű Otis-szal próbálják humorossá tenni, de valahogy nem igazán jön át nekem. Kellő mennyiségű dráma is van benne, pont annyi, amennyi kell. A mai napig ezt a filmet tartom a number one Superman eredettörténetnek.

NFG   2018. 03. 30.

Tudom, hogy sokan megköveznének ezért a kijelentésért, de borzasztóan rossz film lett! A történet kegyetlen lapos és túlságosan abszurd! Kifejezettem nem tetszett!

Vágottszemű   2019. 03. 22.

Nekem tetszett. Elég jó lett, de nem a kedvencem. A sima Superman jobb volt ennél szerintem. Ajánlom, mert egyszeri megnézésre még alkalmas ez a film.

erahurka   2018. 08. 21.

Egynek elmegy azért, de meglehetősen bugyuta. És tényleg nem volt jobb ötletük a végére, mint hogy tekerjük vissza az időt? Ráadásul úgy, hogy Superman elkezdi visszafele forgatni a földet, és akkor visszafele telik az idő? Na ne.

Marlon Brando
Sarah Douglas
Phyllis Thaxter
Glenn Ford
Christopher Reeve

Mindenkinek ajánlom ezt a filmet, aki belefáradt már a szuperhősök áradatába, és szeretne látni egy jó kis old school képregényfilmet, és meg akarja tudni, mi rejtőzik amögött az S betű mögött dobogó szív mélyén. több»

A Rotten Tomatoes oldalán 93%-os értékelést kapott 61 kritika alapján.

A film összesen 166,0 millió dolláros bevételt termelt.

(phanzetomox)

Hivatalosan ez az első film, amelyet egy videójátékból készítettek.