Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Deku   2017. 12. 05.

Többet vártam és sajnos kevesebbet kaptam. Nem volt túl meglepő de azért rosszul esett. Ez a film sajnálatosan nem igazán volt annyira megkapó, mint ahogy én azt tőle elvártam, vagyis ami miatt csodásnak hívhatnám.

NFG   2018. 03. 30.

Tudom, hogy sokan megköveznének ezért a kijelentésért, de borzasztóan rossz film lett! A történet kegyetlen lapos és túlságosan abszurd! Kifejezettem nem tetszett!

Zoer8993   2017. 05. 25.

Régi már de fényéből mit sem veszített, hisz számomra ez az egyik legjobb Superman film az akkori időkből. Gyerekként láttam először de megunhatatlan a stílusa. Egyszerűen kiváló.

vargaeszter82@freemail.hu   2015. 11. 18.

Ez az eredeti feldolgozása a Superman-nek nagyon más mint a többi. Nem mondanám, hogy jobb vagy rosszabb, csak más jellegű. Mindenesetre egy klasszikus, cselekményes akció.

Manyi   2015. 10. 25.

A Superman legjobb feldolgozása ez. Marlon Brando rendkívül rátermett a szerepre, hozza a formáját és nagyon hűen hozza a karaktert. Klasszikus, eredeti film!

Marlon Brando
Sarah Douglas
Phyllis Thaxter
Glenn Ford
Christopher Reeve

Mindenkinek ajánlom ezt a filmet, aki belefáradt már a szuperhősök áradatába, és szeretne látni egy jó kis old school képregényfilmet, és meg akarja tudni, mi rejtőzik amögött az S betű mögött dobogó szív mélyén. több»

A Rotten Tomatoes oldalán 93%-os értékelést kapott 61 kritika alapján.

(Bogi87 )

A film összesen 166,0 millió dolláros bevételt termelt.

(phanzetomox )

Hivatalosan ez az első film, amelyet egy videójátékból készítettek.

(mamiéstöti2 )