Superman visszatér

Superman visszatér

Superman Returns
jazzy
Brandon Routh

Az évekkel ezelőtt eltűnt Superman (Brandon Routh) vége visszatér a Földre. Érkezését azonban nem fogadja kitörő öröm, hisz a távozása óta eltelt időszakban sokan arra jutottak, hogy a világnak nincs szüksége a segítségére. Azonban a bűnözőzseni, Lex Luthor (Kevin Spacey) ördögi tervet forral… Több

Rendező: Bryan Singer
Premier (HU): 2006.07.06.
Több

2019.05.31 Ms. Akárki

Eléggé gyengére sikeredett, pedig az előzetes alapján és persze az alapanyag miatt is sokat vártam volna a filmtől. Egyedül a színészi teljesítmény és a speciális effektek kidolgozottsága miatt érdemes végigülni.

2016.06.21 Thibo84

Singer az X-men-ek sikerei után, egy igen gyenge "rebootot" hozott össze. Csak is a jól kidolgozott effektek miatt kap két csillagot.

2018.08.21 erahurka

A DC már 2006-ban is értette a dolgát. Fogtak egy tehetséges filmest, aki valamiért az ő kezük alatt egy nagy rakás trágyát tudott csak összehozni. Ráadásul olyan színészek asszisztálásával mint Kevin Spacey vagy Marlon Brando.

2016.05.08 hell.l

Ez a film egy nagy csalódás számomra, akkoriban pedig nagyon vártam. A története a szokásos, ami nem baj, de a rendezés szerintem valami botrányos. Ennek a filmnek kb. semmi értelme, nem is csodálom, hogy nem lett folytatása.

2019.03.22 Vágottszemű

Nem volt valami fényes visszatérés. Eléggé gyenge lett a film, emiatt nem nagyon ajánlom a megnézését. Egyszer nézhető, de akkor is már szenvedni kell.

Egy interjúból kiderült, hogy Kal Penn eredetileg sokkal nagyobb szerepet töltött volna be. A karaktere egy szégyenteljes Daily Planet tudósító volt, akit Lex Luthor megvesztegetett, hogy téves bizonyítékokat állítson Krypton lehetséges túléléséről, ily módon ösztönözve Supermant a Föld elhagyására, hogy megkeresse szülőbolygóját.Szerző: Thibo84

Frank Langella (Perry White) és Kevin Spacey (Lex Luthor) mindketten alakították már Richard Nixon amerikai elnököt. Langella a "Frost/Nixon" 2008-as, Spacey pedig "Elvis és Nixon" 2016-os filmben.Szerző: magyaristvan

Első körben Hugh Laurie lett volna Perry White. Szerző: magyaristvan

Kriptonit kémiai neve: "sodium lithium boron silicate hydroxide with fluorine". A valóságban inkább fehér por, mint zöld kristály.Szerző: magyaristvan

Flash - A Villám
2014