Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Az elveszett világ: Jurassic Park

(The Lost World: Jurassic Park)

indingo  2017. 05. 02.

Nekem ezzel a résszel s volt bajom. ott folytatták, ahol abbahagyták. Izgalmas történet, néhány új dinoszaurusszal.

Laca  2017. 06. 01.

Igazából azt nem tudom eldönteni, hogy az első vagy a ez a rész volt a jobb, mert mind a két résznek megvoltak a maga jó jelenetei. Talán ez azért volt jobb mert Jeff Goldblum volt a főszereplő. A story jól sikerült és a látvány, illetve a végén a városi jelenet az egészen jól sikerült a készítőknek.

Deku  2017. 07. 26.

Ha őslényes film akkor csakis ezek a filmek jöhetnek szóba és semmi más. Igazán szórakoztató film. Nagyon szerethetőek a karakterek ami szintén fontos egy filmnél.

Bazzzsi  2017. 11. 02.

Teljesen beszippantott ez a rész is. Talán még izgalmasabb volt a történet, hisz a kutatócsoport nem tudta, hogy mire vállalkozik egy ismeretlen szigetre kellett menniük.

Lonka  2017. 07. 25.

Nagyon erősre sikeredett ez a rész is. Az első rész végén mindenkiben ott motoszkált, hogy na de mi lesz a szigettel és az ott lakokkal. Vajon minden elpusztul?

Jeff Goldblum
Smoking Barrels: Az elveszett világ: Jurassic Park
Az élet utat tör magának. Az első rész legemlékezetesebb mondata volt ez, a másodikban pedig láthattuk, hogy mit is jelent ez valójában.

1997-ben a 2. legtöbb bevételt hozó film volt.

1997 legjobb nyitóhétvégével rendelkező filmje Amerikában.

A produkció részére Stan Winston stúdiója több mozgó robotot és bábut is csinált, ám ezek nagy részét kivágták.

(Mavil)