Advertisement

Irrfan Khan
Jake M. Johnson
Vincent D'Onofrio
Omar Sy

belavagyok   2020. 09. 28.

Más lett sajnos hangulatában mint az eredeti filmek. Ez sem volt rossz, de az első három az igazi. A látvány remek, meg az új dino is.

ArpiHajdu és Réci   2016. 11. 06.

Mindenképp látnod kell!

Ez egy "mindenképpen látnod kell film" és ezért a státuszért még csak nem is kellett tennie semmit, hiszen a sorozat előzményei miatt mindenki kíváncsi rá. A film az első részben bemutatott világot teremti újra és megalkotja az ott megismert (még csa... teljes kritika»

dulkap   2015. 07. 07.

Nem tökéletes, mert azért vannak benne ordító baromságok (pl. a InGen-nek vannak helikopterei, de nincs hozzá pilóta...). Viszont baromi látványos és nincs agyonszabdalva vágásokkal és sötétben játszódó jelenetekkel, amikor szart se látni. De a látvá... több»

Laca//Ho/rr/oR//   2018. 12. 09.

2. gyerekkorom

Miután kiderült, hogy több, mint egy évtized után folytatást kapott Steven Spielberg remekművei, tűkön ülve vártam, hogy megnézhessem a moziban. Úgy vélem nagy elvárás volt ezzel a filmmel kapcsolatban világszerte, mivel óriási múltnak örvendhet, amilyen látványt és világot kaptunk minden részében. Nem is kellett csalódnom, mert mind látványilag, történetileg és a szereplőgárda is kifogástalan volt, maximum az az egy piszkálta a csőröm, hogy nem tűnt fel egy régebbi karakter sem a "jövőben", de ez csak az én szerény véleménye. BD Wong színészt azért nem számítottam bele, mert a "jó" karakterekre gondoltam, mint Sam Neill vagy éppen Jeff Goldblum. Annak viszont örültem, hogy Chris Pratt Bryce Dallas Howard nagyon jól lehozták a kötelezőt és szerethető vicces karaktereket alakítottak a filmben. A filmmel kapcsolatban, azt meg kellett, hogy értsem mivel 93 óta jó pár év eltelt ezért haladni kellett a "korral" ezt az "új" dinó miatt írom, mert először azt azért furcsálltam, de aztán megértettem a lényeget, ez már a jövő.

indingo   2017. 10. 06.

Nagyon rendben volt a film, a látványra igazán nem lehetett panasz. Élveztem, hogy sok légi felvétel volt. A dinók élethűk voltak és 'jól mozogtak'. JP rajongóknak kötelező.

Deku   2017. 07. 26.

Szerintem bőven felér ez a film a Jurassic Park részekhez, kicsit másabb érzést ad ez mint azok de akkor is tetszett. Apróbb túlzások voltak amik aranyosak voltak de ennyi.

Bogi87   2016. 05. 27.

Látványos és izgalmas film annak ellenére, hogy már a sokadik bőrt húzzák le a sztoriról.

A film összbevétele 1 670 400 637 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 692 963 243 forintot termelt.

Bryce Dallas Howard egész film alatt magassarkúban látható.

(7ETEDIK)

Minden dínót CGI technológiával hozták létre.

(7ETEDIK)

Az első Jurassic film, ahol a velociraptorok teljes mértékben digitálisak.

(7ETEDIK)

A szériában először kap helyet hibrid az Indominus Rex által.

(7ETEDIK)

Ùj dínók is helyet kaptak, mint pl. a Mososaurus.

(7ETEDIK)

A Jurassic World igazi nosztalgiapark: az idősebbekkel összekacsint, a fiatalabbaknak pedig új, látványosabb Jurassic Parkot ígér. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. több»

Az ember már megint az hiszi, hogy övé lehet az őslények országa, ám a természet természetesen megint utat tör magának – nem úgy az alkotói találékonyság. több»

Megnyitott a park: feléledtek a dinoszauruszok! Az új, nagyobb, látványosabb Jurassic-film méltó az elődeihez. több»