Jurassic World

Jurassic World

Kultúrpart.hu
2015/06/11

Látnivaló, az van
Az ember már megint az hiszi, hogy övé lehet az őslények országa, ám a természet természetesen megint utat tör magának – nem úgy az alkotói találékonyság. Több

Revizoronline.com
2015/06/12

T.rex elől, tűsarkúban
A Jurassic World igazi nosztalgiapark: az idősebbekkel összekacsint, a fiatalabbaknak pedig új, látványosabb Jurassic Parkot ígér. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. Több

Filmtekercs.hu
2015/06/12

Óriás kaland
Megnyitott a park: feléledtek a dinoszauruszok! Az új, nagyobb, látványosabb Jurassic-film méltó az elődeihez. Több

Smoking Barrels
2015/06/15

Akár jó is lehetett volna. Sőt, remek folytatása lehetett volna egy klasszikusnak, amit utolérni, túlszárnyalni ugyan nem igazán lehet, de próbálkozni azért ennél erősebben is lehetne... Több

Cornandsoda.com
2015/06/19

Értékelés: 6.2/10
A mozi összességében kellően látványos, izgalmas, s a néző figyelmét képes végig leköti. Szerintem akár még újranézve sem lenne unalmas, ez pedig nem minden popcorn moziról mondható el. Több

Hetediksor.hu
2015/08/04

Nem lepődnék meg, ha a Jurassic World producerei is a filmben elhangzó „több fog kell” kijelentéssel ültek volna neki a forgatókönyvnek. Több

jerrycomovie
2019/05/21

Valamikor a kilencvenes években készült egy dinoszauruszos mozi, amit nagyon lehetett szeretni. Viszonylag jó volt a kaland rész, a felépítés, a helyszínek szépek, ismert és tehetséges színészek, remek zene és kultikus rendező. Mindaz amiért szerettük anno azt a mozit, olyasmi, ami miatt nem kedveltem meg többszöri megtekintés után sem a legújabb, 2015-ös etapot. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!