Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Jurassic Park III (2001)

Jurassic Park III

belavagyok   2020. 09. 28.

Az egész széria nagy kedvencem. itt is kicsit sok idő telt el az előző részhez képest, de imádtam itt is a történetet, csak ajánlani tudom ezt is.

Laca//Ho/rr/oR//   2018. 05. 13.

Az tény, hogy az első két rész jobb lett mint a 3. Annak viszont örültem meg, ha megnézem örülök, hogy Sam Neill volt a főszereplője és az arca a kalandfilmnek, bár azt sajnálom, hogy Jeff Goldblumnak még egy kis mellékszerep sem jutott az 1. és 2. ... több»

indingo   2017. 05. 02.

Az első rész után ezt bírtam a legjobban. A történetben újra egy gyerek kerül a középpontba és igazi dinoskalandokkal övezve bejárják a szigetet, kiutat keresve.

ArpiHajdu és Réci   2016. 04. 28.

Sajnos ez a film már nem ugyanaz, mint elődei. Rövid, nem jól kibontott történet. Ráadásul még a T-Rexet is hamar megölik. Imádtam az első rész, még tetszett a második, de ez az epizód már gyenge.

Deku   2017. 12. 23.

Fárasztó volt nézni, abban a hitben ültem le, hogy majd kikapcsol de pont az ellenkezőjét kaptam. Ebben a filmben nehezemre esett eldönteni, hogy ki merre miért van. Teljes a káosz.

Thibo84   2019. 03. 22.

Az első rész az újdonság erejével hatott és letarolta a mozikat, a 2. résznél nem volt akkora hűha, de a sok új dinó és, hogy több játékidőt is kaptak, hozta a várt színvonalat, ám a 3. rész nem igazán dobogtatta meg az emberek szívét, alul is teljes... több»

dailyfilmsan   2017. 11. 09.

Számomra a kedvenc Jurassik Park rész! Sok dínóval találkozhatunk bár ezek már második generációsak lehetnek mert némelyik olyan mint az összemosott ruha mindenből került rá egy kicsi. A film hangulata feszített és humoros. Bár vannak benne nagy kérd... több»

Sam Neill
Sam Neill
Téa Leoni

Sam Neill és Laura Dern második Jurassic filmje.

(HETEDIK )

Helyet kap a legnagyobb húsevő dínó is a Spinosaurus személyében.

(HETEDIK )

A sorozatból ez az első film, amelynek nem Spielberg volt a rendezője, és nem Michael Crichton-könyve alapján készült.

A főszörnynek kezdetben csak az árnyéka látszódott a posztereken, így a rajongók sokáig csak találgatni tudtak, hogy egy Suchomimus vagy egy Baryonyx az, de végül mind tévedtek.

A film zeneszerzője Don Davis és a korábbi részek zenéjét alkotó John Williams elnyerték a BMI Film Awards Legjobb Zenei díját.

A filmhez hét videojáték, három könyv, rengeteg akciófigura és több játék is készült.

A film végén látható Pterarodonok eredetileg az első film zárójelenetében jelentek volna meg, de lecserélték őket pelikánokra.

Tényleg létezik a csontlelőhelyen használt gyorsformázó gép, és úgy néz ki, mint egy marógép.

Egy valódi ásatáson vették fel a nyitó jelenetsort, ahol Jack Horner kutatott.

A filmben Billy, Dr. Grant segédje eredetileg meghalt volna, de a színész kérésének engedve a szereplő életbe maradhatott.