Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Emmy Rossum
Austin Nichols
Austin Nichols

Kanyi   2020. 11. 02.

Látványos es nagyon elgondolkodtató, személy szerint nekem a kedvenc katasztrófafilmem. Az különösen tetszik, hogy van benne érzelem végig.

Orosz István   2017. 07. 28.

Jó kis katasztrófa, látványos is én nagyon élveztem, ebben a kategóriában amit ez a film képvisel szerintem a legjobb. Látványos egyben elgondolkodtató is.

indingo   2017. 04. 18.

Erre a filmre is azt mondanám, hogy olyan globális. Mi is jelent? Nem az a belecsöppenünk fajta. Magát az egész folyamatot végig kísérhetjük a film során, nagyon jó a látványa és több szemszöget is megmutat.

Deku   2017. 08. 30.

Nagyon szórakoztató lett ez a film. Imádtam a karaktereket benne, ez pedig szerintem alap dolog egy filmnél, a történet is nagyon rendben volt, sőt mi több, imádtam. Nagyon nagy kedvencemmé vált.

dailyfilmsan   2019. 08. 22.

Katasztrófa filmek közt egész jó, majdnem kiemelkedő a film. A felépítése rendben van maga az effektek is egész jók a korához képest. Mondhatni jól kihozták a maximumot a lehetőségekből. Nem érezteti a mesterkélt hatást a film, mint ahogyan azt sok m... több»

Sabnock Sanatory   2020. 07. 11.

Műfajában egyszerűen zseniális,és hihetetlenül odavágós film,ami figyelmeztet a pazarló,természetpusztító lényünkre,a Földanya elpusztítására,amit tematikusan,de annál intenzívebben végzünk évtizedek óta.Jake Gyllenhaal szuper karaktere mindent visz.... több»

GedyPapa   2017. 05. 08.

Gondolkodásra serkent és még a megtekintés után is ott motoszkál, hogy vajon én mint egyes ember mit tudok az ellen tenni, hogy a film világvége hangulata megvalósuljon?

Mint oly sok amerikai filmben, itt sem ússza meg a szabadság szobor.

(7ETEDIK )

A farkasokat CGI technológiával alkották meg.

(7ETEDIK )

A filmben lezajló hirtelen klímaváltozás teljes mértékben fikció.

(7ETEDIK )

Emmerich a legmodernebb időjárási szimulációkat használta a természeti katasztrófák megjelenítéséhez.

(7ETEDIK )

A filmet a globális felmelegedés ihlette.