Filmek:
2020
2021

Holnapután (2004)

The Day After Tomorrow

Orosz István   2017. 07. 28.

Jó kis katasztrófa, látványos is én nagyon élveztem, ebben a kategóriában amit ez a film képvisel szerintem a legjobb. Látványos egyben elgondolkodtató is.

indingo   2017. 04. 18.

Erre a filmre is azt mondanám, hogy olyan globális. Mi is jelent? Nem az a belecsöppenünk fajta. Magát az egész folyamatot végig kísérhetjük a film során, nagyon jó a látványa és több szemszöget is megmutat.

Deku   2017. 08. 30.

Nagyon szórakoztató lett ez a film. Imádtam a karaktereket benne, ez pedig szerintem alap dolog egy filmnél, a történet is nagyon rendben volt, sőt mi több, imádtam. Nagyon nagy kedvencemmé vált.

GedyPapa   2017. 05. 08.

Gondolkodásra serkent és még a megtekintés után is ott motoszkál, hogy vajon én mint egyes ember mit tudok az ellen tenni, hogy a film világvége hangulata megvalósuljon?

Lamboh   2017. 10. 14.

Jó kis látványfilm, de semmi több. Sokkal jobb katasztrófa filmek is vannak ennél. Azokhoz képest pedig teljesen átlagos.

Perry King
Emmy Rossum
Austin Nichols
Austin Nichols
Jake Gyllenhaal

Mint oly sok amerikai filmben, itt sem ússza meg a szabadság szobor.

(HETEDIK )

A farkasokat CGI technológiával alkották meg.

(HETEDIK )

A filmben lezajló hirtelen klímaváltozás teljes mértékben fikció.