Armageddon

Egy óriási égitest száguld a Föld felé több tízezer kilométer per órás sebességgel. Úgy tűnik, hogy elkerülhetetlen az ütközés, és így a Föld megsemmisülése is. A következő ötlettel áll elő a NASA: az aszteroidát azelőtt kell kiiktatni, hogy a bolygónk közelébe érne. Felkeresik a világ… Több

Rendező: Michael Bay
Premier (HU): 1998.09.10. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.02.07 Schumy1

Számomra mindig a jó filmek közé fog tartozni. Nekem rendben volt az egész.

2018.12.06 mamiéstöti2

Nem szeretem az ilyen jellegű filmeket, de ez még nekem is tetszett. Sok érzelemmel van ellátva és remek a színészi gárda.

2017.11.12 Laca//Ho/rr/oR//

Iszonyatosan sokszor láttam és még ma is szívesen megnézem, ha valamelyik csatorna leadja. Jó pár hiba van benne, ami a rendező is elismert, de ettől még Bruce Willis, Ben Affleck, Liv Tyler, Steve Buscemi és Billy Bob Thornton nagyon jól formálták meg a karakterüket és látványos helyenként jó vicces filmet kaptunk.

Willis azért megint megmenti a világot,ahogyan szokta,csak úgy könyökből!Érdekes történet,és nem kell komolyan venni,csak nézni a jobbnál jobb jeleneteket,és szinészi játékokat! Steve Buscemi itt is tündököl,nagyszerű színész!

2017.05.03 indingo

A történet nem lett a szívem csücske, de azért tetszett végig élveztem a filmet, nem volt unalmas. A főcímdal viszont elképesztően jóra és ütősre sikeredett.

Bruce Willist Arany Málna díjra jelölték a szerepléséért.Szerző: HE7EDIK

Bruce Willis-nek nehezen ment a sírás, mikor búcsúzott filmbéli lányától.Szerző: HE7EDIK

Az űrbéli jelenetek tele vannak hangeffektekkel, holott az űrben nem terjed a hang.Szerző: HE7EDIK

A film során Nasa szakemberek segítették az alkotókat.Szerző: HE7EDIK

(2015. 08. 10.)
Ez a film egy jó választás, nem fogott rajta az idő, még ma is tökéletes kikapcsolódást nyújt! Több