Armageddon

Annuska   2020. 10. 02.

Csak azért adok 4 csillagot, mert egy picit az érzelmi vonal túl lett tolva. Nagyon amerikai, nagyon grandiózus, de izgalmas film.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Nem szeretem az ilyen jellegű filmeket, de ez még nekem is tetszett. Sok érzelemmel van ellátva és remek a színészi gárda.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 11. 12.

Iszonyatosan sokszor láttam és még ma is szívesen megnézem, ha valamelyik csatorna leadja. Jó pár hiba van benne, ami a rendező is elismert, de ettől még Bruce Willis, Ben Affleck, Liv Tyler, Steve Buscemi és Billy Bob Thornton nagyon jól formálták meg a karakterüket és látványos helyenként jó vicces filmet kaptunk.

indingo   2017. 05. 03.

A történet nem lett a szívem csücske, de azért tetszett végig élveztem a filmet, nem volt unalmas. A főcímdal viszont elképesztően jóra és ütősre sikeredett.

Deku   2017. 08. 30.

Az első pár perc után azt mondtam, hogy ez tökre jó film lesz. Viszont azt kellett észre vegyem, hogy erős lejtőre kerültünk. Nagyon lehúzó lett a film a végére. Irtó nagy csalódás lett.

HercegPeter   2019. 07. 27.

Amikor fél Hollywood összefogott, hogy megmentsék a Földet

Ha valaki azt mondja, hogy katasztrófafilm, akkor fogadni mernék rá, hogy az emberek fele erre a filmre gondol. Mondhatni, ez a műfaj etalonja. A számos hiba ellenére elmondható, hogy talán az egyik legjobb világvége film. A történet jól felépített (... teljes kritika»

dailyfilmsan   2018. 02. 24.

Vicces helyenként, csak a szereplők nem tudták beleélni magukat az aktuális apokaliptikus helyzetbe. Igaz csak Bruce Willis kapott aranymálnát érte nem feltétlen az alakítása miatt az én véleményem szerint. Ben Affleck kb ugyanolyan pocsék volt ebbe... több»

Bruce Willis
Bruce Willis

Bruce Willist Arany Málna díjra jelölték a szerepléséért.

(HETEDIK )

Bruce Willis-nek nehezen ment a sírás, mikor búcsúzott filmbéli lányától.

(HETEDIK )

Az űrbéli jelenetek tele vannak hangeffektekkel, holott az űrben nem terjed a hang.

(HETEDIK )

A film során Nasa szakemberek segítették az alkotókat.

(HETEDIK )

Rockhoundot ragasztószalaggal kötözik meg borult elméje miatt, a Nasa-nál is ez a bevett szokás.

A becsapódás előtt a Föld népeit végig mutatják, és mindenhol világos van....

A filmet egyszerre jelölték Oscar és Arany málna díjra.

1998-ban a legtöbb bevételt hozó film volt.

Ben Affleck a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

Liv Tyler a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

Ez a film egy jó választás, nem fogott rajta az idő, még ma is tökéletes kikapcsolódást nyújt! több»