Világok harca (2005)

War of the Worlds

Világok harca

indingo   2017. 05. 02.

Különös vonzódásom van az űrlényes filmek irányába, úgyhogy ezt sem hagyhattam ki. Végig feszültség van a filmben. Nem túl eredeti az ötlet, de én bírtam.

Orosz István   2017. 07. 19.

Nekem nagyon tetszik a film, talán az ufó támadásos filmek közül az egyik legjobb. Tetszett, hogy egy család szemszögéből mutatják be, hogyan próbálnak túlélni egy ilyen támadást.

HETEDIK   2019. 01. 06.

Emlékszem annó moziban láttam és elképesztő hatást gyakorolt az emberre. Egy gyenge pont van a filmben, az pedig Dakota Fanning, a visításai inkább irritálóak mint félelem keltőek. Spielberg azóta sajnos egy jó filmet sem pakolt az asztalra.

ZeroHero   2019. 10. 02.

A film addig jo, amig a zakkant ember be nem kerul a kepbe, a szereplok meg hozzá... Onnantol mintha elvagtak volna... Addig nagyon jo a hangulat, minden a helyen van, minden eszszeru es hiteles. Agyonnyom a sztori, de ugy, hogy eszre sem veszed. Aztan bumm, mintha elvagtak volna a penzcsapot vagy nemtudom, egyszercsak hulyesegek kezdenek el tortenni es egyik pillanatrol a masikra hirtelen vege lesz. Semmi grandiozus finale, semmi csattano, csak hopp, vege a filmnek, szevasztok.

Bazzzsi   2017. 12. 07.

Minden ami UFO-s jöhet. Nekem történetben is volt valami, ami megfogott. Tetszett például a bujkálós rész és jó volt, hogy nem mutattak mindent egyből, kicsit húzták a néző agyát.

52 ember halála van benne a filmben.

(Norbi)

Cruise 50 millió dollárt kapott a főszerepért.

(HETEDIK )

2005-ben a 4. legtöbb bevételt hozó film volt.