The Core
A mag

Világszerte különös események sora következik be, és senki sem érti, hogy miért. Az amerikai kormány Josh Keyest kéri fel, hogy derítse ki, mi folyik itt, aki elő is áll a válasszal: a Föld magja valamilyen okból megállt, és ha nem indítják újra, az az emberi faj teljes kipusztulását… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2003.04.17.

2024.02.02 latla

„Rendben, hivatalosan elképedtem.” Régen komolyan vettem, most újranézve jókat nevetgéltem, jót tett a homeosztázisomnak.

2018.09.12 Norbert93

Szerintem ezt a filmet is méltatlanul értékelték alul. Vannak benne tudományos balgaságok, de nem egy dokumentumfilm elé ültem le megannyiszor. A legjobb katasztrófafilm amit eddig láttam.

2021.06.24 harnas1207

Számomra egy igazi Armageddon utánzat lett. Minden klisé felsorakozott a filmben, amit csak ember el tud képzelni ezekben a katasztrófafilmekben. Ami miatt nagyon átlagos A mag, hogy a sztori erősen kiszámítható. Aki a műfajt kedveli, annak ajánlott, mert egyszer mindenképp meg lehet nézni.

2016.06.06 AngelCass

Egyik kedvenc katasztrófafilmem. Izgalmas , tudományos(de azért fantasztikus határán van) néhol megható történet. A karakterek jól el lettek találálva. A film rámutat ,hogy végzetes lehet a következménye annak ha csak a háborúskodásra, saját érdekein... Több

2017.05.03 hell.l

Egész jó katasztrófa film lett. Az egyik legjobb a témában. A története nagyon jó lett és szerintem nagyon jók a színészek is. Többször nézős film lett.

A filmben CGI technológiát is alkalmaztak. Szerző: HE7EDIK

Több jelenethez maketteket használtak. Szerző: HE7EDIK

A film teljes mértékben fikció. Szerző: HE7EDIK

A Britkolumbiai Egyetemen a filmet oktatási segédeszközként használják: a hallgatóknak azonosítaniuk kell az összes tudományos tévedést a filmben. Ironikus módon az egyetem egyik professzora is tanácsadó volt a film készítésekor.Szerző: kázsé