Holnapután

The Day After Tomorrow

2024.02.07 Schumy1

Érdekes film volt, s akár be is jöhet egy ilyen az életünkbe. Tetszett. Jake nem tartozik a kedvenc színészeim közé, s emiatt kicsit lehúzta az élvezetet a film nézése közben.

2017.08.30 Deku

Nagyon szórakoztató lett ez a film. Imádtam a karaktereket benne, ez pedig szerintem alap dolog egy filmnél, a történet is nagyon rendben volt, sőt mi több, imádtam. Nagyon nagy kedvencemmé vált.

2017.04.18 indingo

Erre a filmre is azt mondanám, hogy olyan globális. Mi is jelent? Nem az a belecsöppenünk fajta. Magát az egész folyamatot végig kísérhetjük a film során, nagyon jó a látványa és több szemszöget is megmutat.

2017.07.28 Orosz István

Jó kis katasztrófa, látványos is én nagyon élveztem, ebben a kategóriában amit ez a film képvisel szerintem a legjobb. Látványos egyben elgondolkodtató is.

2021.09.28 Laca//Ho/rr/oR//

4 évszak rendel

Érdekes és elgondolkodtató a film. Roland Emmerich munkássága érződik a filmen mindvégig, és egészen jól tér ki a természet sújtotta Föld globális helyzetének folyamatára. Ahogyan végigszánkázik minden évszakon Amerika északi részén, azt az egészet látványban nagyon jól adja vissza, és a hozzájáró magyarázat is korrekt. Fel van vezetve, ahogy kell, nem csak belecsöppen a néző, ez külön pozitívum. Jake Gyllenhaal nagyszerű volt már akkortájt is, pedig alig múlt el 20 éves, de remekül hozta Sam Hall karakterét. Tetszett, hogy jó pár karakterrel dolgoztak együtt, és ennek köszönhetően jó pár helyszín szolgált egy időben, folyamatos váltásokkal. Ha már a jó pár váltásnál tartunk... A folyamatos időjárási kavalkád bemutatása remek volt, hiszen árvíz, sarkvidéki hideg és hóvihar sújtja Amerika északi részét, és ezt remekül vitték vászonra, és jól játszottak az idővel ezalatt. A több nézőpont és a remek atmoszféra, ami a jól kidolgozott látványvilágnak köszönhető - a film ereje ebben rejlett, de persze a két főszereplőnek is köszönhető mindez.

Műfajában egyszerűen zseniális,és hihetetlenül odavágós film,ami figyelmeztet a pazarló,természetpusztító lényünkre,a Földanya elpusztítására,amit tematikusan,de annál intenzívebben végzünk évtizedek óta.Jake Gyllenhaal szuper karaktere mindent visz.... Több

2019.11.11 HE7EDIK

Emmerich utolsó igazán jónak mondható filmje és egyben figyelmeztetés is, mi várhat ránk a jövőben ha továbbra is semmibe vesszük azt a csodálatos bolygót ahol élünk.

2019.08.22 dailyfilmsan

Katasztrófa filmek közt egész jó, majdnem kiemelkedő a film. A felépítése rendben van maga az effektek is egész jók a korához képest. Mondhatni jól kihozták a maximumot a lehetőségekből. Nem érezteti a mesterkélt hatást a film, mint ahogyan azt sok m... Több

2017.10.14 Lamboh

Jó kis látványfilm, de semmi több. Sokkal jobb katasztrófa filmek is vannak ennél. Azokhoz képest pedig teljesen átlagos.

2017.05.08 GedyPapa

Gondolkodásra serkent és még a megtekintés után is ott motoszkál, hogy vajon én mint egyes ember mit tudok az ellen tenni, hogy a film világvége hangulata megvalósuljon?

2022.10.08 Erik Csok

Nagyon jó film lett! Eddig még nem láttam, de most végre sikerült megnéznem és nem csalódtam. Nagyon látványos film, jó színészekkel. Izgalmas, egy cseppet sem ül le, végig pörög, és ehhez hozzá tesznek a remek jelenetek is. Persze Jake Gyllenhaal is... Több

2019.08.14 Szilonka

Témájában a világmindenséget elsöprő klímaváltozásban az egyik legjobb. A története végig lendületes, pörgős és akciódús és a látványra se lehet panasz.

2019.04.20 Ms. Akárki

Az egyik legjobb katasztrófafilm, ami egész hihető is, ebben rejlik az ereje. A globális felmelegedés, és annak következményei manapság talán egyre fontosabbá és fontosabbá válig, és, ha csak ilyen filmekkel lehet az átlag emberek figyelmét erre felh... Több

2018.09.12 Norbert93

A Mag mellett a kedvenc katasztrófafilmem. Egyszerre izgalmas és rémisztő. Tetszett, ahogy az emberek feltalálták magukat a világméretű pusztulás közepén.