Holnapután

The Day After Tomorrow

2019.03.28 harnas1207

Még moziban láttam és nagyon élveztem, pedig nem vagyok katasztrófafilm rajongó. Maga a film teli van valótlan és bugyuta állításokkal, viszont ahhoz nem elég szembeötlők, hogy levonjanak az értékéből. Globális felmelegedés+kalandfilm izgalmakkal teletűzdelve.

2017.11.02 Bazzzsi

A katasztrófa filmek nagy kedvelője vagyok, úgyhogy jöhetett ez is. A története elég pörgős, sok minden történik benne és látvány sem túlerőltetett.

2018.04.19 TomÁcs

Kellemes kikapcsolódást nyújtott a film. Van benne potenciál jó a látványa és történetben is izgalmas és lendületes. Viszonylag sok minden is történt benne, ami a katasztrófa filmekre nem igazán jellemző.

2018.10.29 VvV

Hangulatban erős a film és a története is figyelemfelkeltő, bár eléggé elképzelhetetlen.

2017.07.25 Lonka

Néhány évente újranézem a filmet, mert bár már ezerszer láttam valahogy nagyon bírom. Talán az egyik legjobb alkotás a témában, egyedül a könyvégetés nem tetszett.

2016.11.18 MKristijan

AZ egyik legjobb katasztrófafilm amit valaha láttam, és ugyanezt gondolja az egész család nálunk. Évente minimum 2x megnézzük. Jó az tény hogy nem egy pozitív, de a színvonal és a történet magával ragadó.

2016.09.26 Greeta

A valóságban ilyen sosem lesz, de ettől függetlenül látványos mozira sikeredett.

2019.03.13 Timcsi

Jó kis katasztrófa film az igényesebb fajtából. A története nekem bejött, látványos és tartalmas.

2020.01.08 petraszab

A hibái ellenére is egy kedvelhető film, főként azért mert sok minden történik benne, a látványa is a helyén van.

2017.01.16 Gigi

Jake Gyllenhaal továbbra sem vált a kedvenc színészemmé, és sajnos ez a történet is nálam csak átlagosra értékelhető. Kiszámítható történet, klisék, sablonok, semmi különlegességet nem adott. Bár nem is emlékszem rá, hogy láttam-e valaha kimagaslóan jó katasztrófa filmet, de egy biztos, ez csak átlagosra sikerült.

2023.11.14 Gamehun638

Egy jó katasztrófafilm. Vannak benne hibák, ökörségek. Viszont le tudja kötni az embert. Lassan csordogál előre.

2019.03.31 Csillagpor

Kedvenc világvégés katasztrófafilmem. Jake Gyllenhaal itt még nagyon fiatal, de egyszerűen tökéletesen alakítja az eszes, jótanuló és találékony fiatalt, aki a túlélésért és a lányért küzd persze. Passzol rá nagyon a karakter. És ebből a filmből, még... Több

2016.08.09 VFTS

A szokásos amerikai katasztrófa film, happy enddel. A sztori nem túl bonyolult, de legalább látványos a film.

2016.07.26 Leilani

Nagyon tetszett ez a film. Igazán látványosra sikerült, azonban a mélyebb mondanivalója is megfogott. A összefogás lenyűgöző. Számomra a hajléktalan kutyás ember volt a legszimpatikusabb karakter. Mindenkinek ajánlom ezt a filmet.