Holnapután

The Day After Tomorrow

2015.11.22 Jozzsef

Láttam már egy pár katasztrófa filmet,de ez mégis egy újdonság volt számomra. Roland Emmerich egy olyan történetet készített ami bármikor valósággá válhat. A katasztrófa közeli látványvilág nagyon jó lett,teljesen élethű a film ez tetszett benne a legjobban.

2016.09.22 kecsaa

Ez volt az első film, melyben Jake Gyllenhaal-t láttam. Azóta számos filmjét megnéztem és egyre jobb színésznek tartom, bár már a Holnapután-ban is igen korrekt alakítást láthattunk tőle. Tetszett a film története, az apokalipszis bemutatása egy szemszögből.

2016.06.22 punktum

Elég grandiózus film, nekem bejövős. Tetszett a története és a karakterek, valamint a elég pörgős is volt.

2015.03.20 idefix

Igaz hogy sablonos az alapötlet, de emellett nagyon látványos, izgalmas film. Folyamatos benne pörgés, jó iramban zajlanak az események, esti kikapcsolódásnak ideális. Érdemes megnézni.

2015.03.17 Mmaarrttoonn

Igazi jó, egyedi, izgalmas film. Nem egy sablon katasztrófafilm. Kiváló színészek, megragadó jelenetek, szórakoztató alkotás.

2016.02.24 BlaBlaBla

Nekem tetszett a film, egyszer-egyszer meg lehet nézni. Persze sok badarság van benne, de melyik katasztrófa filmben nem? Szokatlan volt Gyllenhaalt kölykök szerepben látni.

2016.12.06 Szőr SzereLő

Az egyik, ha nem a legjobb, katasztrófafilm amit valaha láttam. Rengetegszer láttam, és számomra megúnhatatlan, gondolom a látvány miatt. Mindenkinek ajánlom.

2016.02.14 domi1229

Nagyon jó izgalmas film, én amúgy is imádom a katasztrófa filmeket, de ez nagyon tetszik. Azt ugyan nem értem miért holnapután a film címe, de egyszer hátha... :D

2020.02.10 freeman

Király film

2015.02.04 keepingboy69

A szokásos világvége sztori, aminek a végén minden jóra fordul és az emberiség észhez tér, miközben mindenki elveszít valakit. A látvány igazán nem nagy szám pár jelenetet kivéve, de mégis jó kis film lett.

2015.05.23 quentin

Közhelyparádé - így tudnám egy szóban összefoglalni a látottakat. Egyik pillanatról a másikra megfagy valakinek az arca, aztán kinyitja az ajtót a srác a valahányadik emeleten, és az ajtón túl már nincs szoba, és egy jégtörő pedig elakad az iskolabus... Több

2015.02.04 kissanyi

Látványban nincs hiány, de nagyon unalmas film. Dennis Quaid nagyon gyatrán játszott. Talán Jake Gyllenhaal volt az egyetlen, aki produkált valamit, de azért őt sem kell isteníteni. Gyenge.

2015.01.31 sinkotiborne

Nagyon rossz film. Látványban persze nincs hiány, de nagyon unalmas film. Dennis Quaid nagyon gyatrán játszott....

2015.01.31 retine43

Akármilyen jó is az alapötlet/történet, ez kb. egy negyede a filmnek, háromnegyede közönséges, üldözéses, robbanásos, stb. CGI akciófilm.