Holnapután

The Day After Tomorrow

2018.06.14 schvarz

Izgalmas jövőképet előrevetítő, érdekes történet. Látványos. Profi a színészek alakítása. Meggyőző, hiteles szereplés. Elgondolkoztató és magával ragadó a sztorija.

2018.03.15 Evok1909

Egészen jó kis mozi. Szeretem az ilyenfajta filmeket. Persze kissé klisés lett a vége, és van benne néhány izzadságszagú érzelmes jelenet is, de összességében jó kis katasztrófamozi.

2016.04.27 mrfaktor

Nagyon valósághűen mutatja be, mi is történne a Földdel egy újabb jégkorszak beköszöntével. Van egy két izzasztó pillanata, például a new yorki cunami elől való menekülés. Sok emberrel megnézetném, mihez is vezethet a klímaváltozás. Tanulságos.

2015.06.15 smith

Ismét remek bizonyíték arra ez a film, hogy a látvánnyal, számítógépes trükkökkel nem lehet mindent megoldani. Sajnos 90%-ban erre mentek rá, a valós tartalom pedig kevés. Sajnos nem lehet mit tenni, az átlag amerikaiaknak ez kell, nagyon úgy néz ki. Az imdb 6.4-et túlértékelésnek tartom. Nálam max 5.0, itt pedig 3 csillag.

2015.06.15 Mr. Z

Nem lett egy közkedvelt film azonban mégis én kedvelem az ilyen apokaliptikus helyzeteket. Jól bemutatja ez is, hogy mi lenne ha egyszer csak beütne a káosz. Egynek mindenképp megéri megnézni.

2017.02.10 Enjoy

Kategóriájában gyenge film. George Clooneyhoz abszolút nem illik ez a karakter. Nem hozza jól és emiatt az egész film nem tűnik hitelesnek. Nem tudtam élvezni.

2016.07.25 feketerigous

Ez a film igazán lekötötte a figyelmemet, mindenkinek ajánlom, hogy megnézze legalább egyszer! Megváltoztatta a gondolkodásomat és felnyitotta a figyelmemet a folyamatosan romló környezetről! Imádtam a színészek alakítását, számomra nagyon hiteles volt! Zseniális film!

2017.03.24 georgri

Katasztrófafilmekért nem rajongok, de kivételt képez ez alól néhány társával együtt a Holnapután, ami igazán izgalmasra sikerült. Többször is láttam már, érdemes megnézni.

2016.06.27 Pock

Kicsit jobbra számítottam, valamellyest csalódás volt a film. Inkább egy sablonos thrillernek mondanám, újdonságot nem adott és George Clooney nem annyira jött be ebbe a szerepbe.

2017.01.20 Katkatt

Kedvelem ezt a filmet, mert olyan globális. Már a kezdetekről is képet kapunk, nem csak belecsöppenünk a történetbe.

2016.04.04 Gergely Varju

Amilyen sokat vártam tőle, olyan nagy csalódás volt. Erőltetett sok szempontból. Korszakunk egyik jellemző témája a globális felmelegedés. Furcsa, hogy a globális felmelegedés kifejezés (ami a természetes felmelegedési periódusok velejárója) mellett... Több

2016.11.22 csocsicsoda

Kedvelem ezt a filmet, bár nem most láttam. Emlékszem amikor ültünk a moziban. :) A történetében felesleges keresni a hibákat, mert úgy is talál az ember, de szerintem jól meg volt csinálva.

2016.06.15 Panna

Szeretem ezt a filmet. Jók ezek a világvége filmek. Picit fura volt Gylenhaalt diákként látni, de egye fene.

2016.10.26 malnaturmix

Grandiózus alkotás, az tetszett benne, hogy nem csapták össze, mindenre volt benne idő.