
Vélemények (48)
Az elveszett világ szerintem egy jó folytatás, és bár csak nyomokban hasonlít a könyv tartalmára, jobb is lett volna azt filmvászonra vinni. Nekem ez a film még így is a második nagy kedvencem a túlzott éjszakai jelenetek miatt. Nagyon tetszik, és bármikor, amikor maratont tartok, ezt az alkotást abban a pillanatban kellemes történetnek érzem, viszont a 2015-ös World ugyanúgy a második nagy kedvencem.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A Jurassic Park a maga idejében az addig készült legnagyobb bevételt generáló film volt, így nem is lehetett kérdés, hogy Spielbergnek és Michael Crichtonnak újráznia kell, és mint az első rész anyagi sikerén felbuzdult folytatások általában, Az elve... Teljes kritika
Ugye mindenből az eredeti a jobb,de lehet csk olyan igazibb.Jó kis mozi,és annak idején hihetetlenül csodáltuk a dinókat! Jók a színészek is,és van sztori. Többször nézős kategória.
Nagyon jo folytatás remek szereplőkkel. Jeff ismét nagyot játszott. Klasszikus film. Csak ajánlani tudom
Igazából azt nem tudom eldönteni, hogy az első vagy a ez a rész volt a jobb, mert mind a két résznek megvoltak a maga jó jelenetei. Talán ez azért volt jobb mert Jeff Goldblum volt a főszereplő. A story jól sikerült és a látvány, illetve a végén a városi jelenet az egészen jól sikerült a készítőknek.
Nekem ezzel a résszel s volt bajom. ott folytatták, ahol abbahagyták. Izgalmas történet, néhány új dinoszaurusszal.
Hasonló filmek
A film jó kicsit kevesebb az izgalom és nem azt az izgalmat adja mint amit az első és egy valamiben még rosszabb mint az első és az a dinoszauruszok ábrázolása míg a 93-as műremek élethű lényekkel dolgozott itt látszik hogy grafikus megoldásokhoz nyú... Több
Az elsőhöz mérten viszonylag méltó volt, ahogy továbbvitte a park történetét. Pedig magasra helyeztem a mércét, de így is elégedett voltam.
Nem volt annyira újitó, mint az előző (hogyan is lehetett volna ?), viszont érződik, hogy még ez a rész is regény nyomán született ( a 3.résszel szemben). Izgalmas, kerek történet, Jeff Goldblum erőset alakít, a Velociraptorokat és T-Rexeket meg nem ... Több
Nekem az első rész után ez már csak 4 csillagot ér meg, mégpedig azért mert látszik hogy folytatás, de valahol mégis valamiféle utánzatféle, hogy színvonalban és kasszasikerben elérje nagy testvérét. Nos ez nem jött össze, de Julianne Moore-nak nagyo... Több
Zseniális kultfilm. Imádom mind a mai napig és akárhányszor meg tudnám nézni. Mindhárom eredeti részt imádom, de nyilvánvalóan az első rész volt a legjobb, amikor még az egész történet indult és a park bevadult, az alulfizetett számteches srác baklöv... Több
Kétszer láttam moziba egymás után, de nem bántam meg mert nagyon lefoglalt, izgalmas és jó színészi teljesítmények vannak benne. Raptoros rész kimondottan tetszik, ahogy az embereket levadászák. Szóval jó film nagyon!