Az elveszett világ: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

2017.11.02 Bazzzsi

Teljesen beszippantott ez a rész is. Talán még izgalmasabb volt a történet, hisz a kutatócsoport nem tudta, hogy mire vállalkozik egy ismeretlen szigetre kellett menniük.

2018.04.22 TomÁcs

Kicsit talán ez egy érzelgősebb rész lett, mint az első. Van benne egy erős apa-lány vonal is. A dinoszauruszok látványra itt is nagyon élethűek. A története izgalmas.

2020.02.20 drg0602

Kétszer láttam moziba egymás után, de nem bántam meg mert nagyon lefoglalt, izgalmas és jó színészi teljesítmények vannak benne. Raptoros rész kimondottan tetszik, ahogy az embereket levadászák. Szóval jó film nagyon!

2021.10.28 Annuska

Én ezt a részt imádtam. Izgalmas történet és pazar látvány. A szereplőket nem lehet nem szeretni.

2017.07.25 Lonka

Nagyon erősre sikeredett ez a rész is. Az első rész végén mindenkiben ott motoszkált, hogy na de mi lesz a szigettel és az ott lakokkal. Vajon minden elpusztul?

2019.04.20 petraszab

Akinek a filmsorozat életérzése bejön, nem fog csalódni. A sztori itt is rendben van, jól építkezik és nagyon látványos.

2021.10.14 stewie_griffin_2005

Az első részhez képest csalódás, a sztori abban még egész jó volt ilyen filmekhez mérten, de ebben gyengébb lett, látványban nem éreztem javulást, a szereplőgárda is gyengébb lett. Spielberget nem tartom olyan jó rendezőnek, de ez a film még hozzá ké... Több

2021.06.29 Kósa Bence

Egy méltó folytatás. Steven Spilberg nem éri el azt a bravúrt, de így is csinált egy izgalmas filmet. Ebben a részben Jeff Goldblum tér vissza (Ian Malcolm), de ez egy remek ötlet volt. Malcom karaktere az abszolút kedvencem a szériában, de szerencsére az őslények is sokat szerepelnek benne. Egy izgalmas kaland az elveszett világ.

2015.05.15 Syracuse

Szerintem ez egy jól sikerült folytatás. Még mindig a regény eseményeit követi nagyjából. Goldblumnak olyan beszólásai vannak, hogy hangosan nevetek rajta, a látvány természetesen 100 csillag, a története meg az a sablon, amit igazából mindenki várt az Őslénypark ismerete nélkül is.

2016.04.25 HanGa

Van egy generáció, köztük én is, aki ezeken a dinos filmeken nőtt fel. Akkoriban csak ámult az ember, hogy ezt meg hogyan csinálták meg. Nekem ez a rész is tetszett, bár az első jobb.

2020.09.28 belavagyok

Jó sokat kellett várni az első rész után, de azt kell hogy mondjam, hogy megérte. Talán még izgalmasabb, mint az első rész, sok-sok kaland és még több dino.

2016.10.15 hell.l

Ez is jó film lett az első részhez hasonlóan. A dinoszauruszok nagyon szépen ki lettek dolgozva a színészek is jók, főleg aJeff Goldblum által alakított karakter. Emellett a története is kiváló lett.

2016.04.22 raczdavidzsolt

Jó volt, de nem tudta hozni az előző szintet!

2016.01.16 esfworld

Nagyon jól sikerült folytatás lett, nagyon birom Jeff Goldblum-ot, nagyon jól hozza a karaktert. Szinte minden filmbe ugyanazt a karaktert játsza, de hát ez a jó.