Az elveszett világ: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

2015.10.04 Sodanth

A fantasztikus első résznek méltó folytatása volt ez szerintem. Tény, hogy az előző eredetiségét, zsenialitását nem közelíti meg, de roppant szórakoztató, sőt akciódúsabb, pörgősebb, mint az elődje. A filmet nem a története, az egyszerű mint a faék, ... Több

2015.06.14 Tomi

A film meg se közelíti az első részt szerintem. Rengeteg dologban próbált hasonlítani elődjére kevés sikerekkel. A kislányt egy az egyben kihagytam volna a filmből mert csak idegesítő elemnek volt benne. Jeff Goldblum és Julianne Moore jók voltak, ah... Több

2016.10.04 zoleykrajcsi

A Jurassic Park első része messze a legjobb a szériába tartozó filmek közül, de Az elveszett világ is megállja a helyét. Izgalmas film, tetszett a sok-sok T-Rex-jelenet, úgyhogy összességében egy méltó folytatásnak tartom.

2015.11.22 somi

Szerintem ez egy jól sikerült folytatás. Még mindig a regény eseményeit követi nagyjából. Goldblumnak olyan beszólásai vannak, hogy hangosan nevetek rajta, a látvány természetesen 100 csillag, a története meg az a sablon, amit igazából mindenki várt az Őslénypark ismerete nélkül is.

2017.01.20 Katkatt

Ez is egy látványos és végig izgalmas történet. A látvány itt is magával ragadja a nézőt, akár többször nézős.

2016.02.22 dóri

Olyan King Kong-os, Godzilla jellegű lett a film és maga az alaptörténet is. Most az első részhez képet több dinoszauruszt is látunk, ami tetszett, de a többi nagyon sablonos.

2015.12.29 Luxury

Nagyon jól sikerült a folytatás. Pozitív számomra, hogy az izgalmak mellett mindig csempésznek bele egy kis humort is, hogy az ember tudjon egy kicsit szusszanni.

2016.02.23 BlaBlaBla

Ez is jóra sikeredett szerintem, és talán ebben van a legnagyobb sztárparádé. A történet több helyen sántít, de helyette sok-sok dinoszauruszt láthatunk.

2015.10.30 domi1229

Önmagéban nem volna rossz folytatás de a sztori az egy nagy semmi. Teljesen másról szól olyan mintha nem is folytatás lenne egy másik filmnek, olyan mintha egy külön film volna. A látvány az attól ég nagyon jó. Amikor elszabadult a T-rex onnan vált izgalmassá és nézhetővé a film.

2015.11.13 varjú

Spielberg megpróbálkozott egy nagyon újszerű és nagyon izgalmas film folytatásával, amit csak a dinoszauruszok mentenek meg a totális besüléstől. Hiába a technika, a vágás, a profi szakemberek, színészek, operatőrök, ez a film nyomában sem ér az első résznek.

2015.01.26 Majesticdia

A második rész számomra hasonlóan élvezet volt az elsőhöz, talán történetben, kivitelezésbne, egy kicsit izgalmasabbra is sikerült.

2017.02.24 borii

Nem rég láttam veletlenül a tv ben. Nem az a rossz film, de nem js a jó kategória. Egynek elmegy

2015.01.27 sbalazs

Sokkal jobban tetszett, mint az első, de persze ebben az is közrejátszhat, hogy az elsőt kétszer láttam, ezt meg csak most először. Izgalmas volt...

2019.10.17 Anjah

Jó, jó, de nem az igazi, nekem ez kicsit túl érzelgős lett. Meg lehet nézni, de nekem az egyszer nézhető kategóriába esik. Az első és a 3. sokkal jobb lett.