Az elveszett világ: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

2015.02.21 Vica

Ez a rész nagyon gyenge volt, pedig az első még úgy ahogy, tetszett. Túl sok volt benne az unalmas rész, sok volt a katonás, és dzsungeles jelenet, ezek szintén nem hoztak lázba. Az első résznek csak az árnyéka.

2015.02.18 ioinme

Messze nem olyan nézető és jó, mint az első rész. A film végén lévő városban rohangáló T-rex meg egyenesen szenzációhajhász húzás volt. Egyszer nézhető, de igazából semmiben nem emlékeztet az első részre, és annak zseniális húzásaira.

2015.11.18 alien007

Így kell tönkretenni a második résszel az előző hírét, ami viszont tökéletesen megállta a helyét mind történetében, mind feszültségében. Ebben is van ugyan szorult helyzet, emberevő dinó, menekülés és izgalom, de végig ott lebeg az ember szeme előtt, hogy ilyet már láttam, és ez meg nem ad újat. Kár érte.

2015.10.26 ovejuna

A Jurassic Park 2. egyetlen fegyverténye, hogy van benne Jeff Goldblum, méghozzá elég sok Jeff Goldblum, meg egy csomó műanyag dinoszaurusz, amit az előző részben látni igazán felemelő volt, ellenben most már egy kicsit erőltetett, és semmi értelme nem volt leforgatni. Hacsak nem a dinoszaurusz-rajongók kedvéért.