91% 3251 szavazat

Lejátszás
Bogi87

Hol nézheted

FILMINFÓ

A fiatal Marty McFlynak, mint minden átlagos tinédzsernek, átlagos gondjai vannak a mindennakpokban. Egyvalami azonban megkülönbözteti őt a többiektől. Egyik legjobb barátja, Doki egy megszállott tudós, aki egy sportkocsiból valóságos időgépet épít. Dokit azonban halálos támadás éri az egyik… Több

Premier (HU): 2015.10.15. | Netflix (2022.08.16.)
Forgalmazó: Netflix

2022.09.04 ekkam

Örök klasszikus, mindhárom rész nagyon-nagyon sokszor nézős. Gyereknek, felnőttnek egy igazán izgalmas, tartalmas szórakozást nyújt.

2016.05.28 Bogi87

Igazi klasszikus, számtalan alkalommal láttam gyerekként, a mai napig imádom. Egyik legjobb időutazós film.

2019.02.19 mamiéstöti2

Alapfilm. Nagyon ötletes történet és remekül meg van rendezve. Az elejétől a végéig leköti az ember figyelmét.

2018.01.06 Shelby07

Egy nagyon szórakoztató időutazós film, ami megragadja az ember figyelmét és lenyűgöző, hogy már akkor milyen találmányokról álmodoztak az emberek. Minden esetre érdemes megnéznie annak, aki szereti a régebbi filmeket és nem ragaszkodik a mai modern technikával megoldott filmekhez!

2016.06.08 ArpiHajdu és Réci

Nagyon szeretem ezt a filmet, rengetegszer láttam, de napjainkban is akármikor megnézném, annyira szórakoztató. Ebből is annyi szállóige származik, hogy nem lehet számon tartani, ügyesen megírt forgatókönyv, valamint a zene is kiváló.

2017.07.07 Deku

Régen nagyon futurisztikus volt ez a film ma már viszont megmosolyogtat, hogy miket kitaláltak akkoriban. Viszont maga a történet nagyon szerethető és szórakoztató volt.

2015.05.03 Yosihiro

Hát akin még nem látta az is biztosan meg fogja nézni hiszen egy klasszikus sorozatról van szó. A történet jó akár lehetne sci-fi-be illó de maradjunk egy jó kalandnál :) Ajánlom mindenkinek ! Üdv Yosihiro

#1

Eleinte egy majmot szántak Doki legjobb barátjául, ám végül Einstein szerepére egy katalán pásztorkutyát választottak.Szerző: ArpiHajdu és Réci

#2

A 30. évforduló alkalmából a filmhez készítettek egy videojátékot is.Szerző: Archívum

#3

A filmhez 2002-ben és 1987-ben is készítettek szinkront.Szerző: Archívum

#4

Magyarországon körülbelül két évvel később mutatták be a mozikban, mint az Egyesült Államokban.Szerző: Archívum

#5

A filmet körülbelül 20 millió dolláros költségvetésből fedezték, azonban ennek a húsz szorosát, 400 millió dollárt hozott be.Szerző: Archívum

#6

Értékelés: 10/10
(2015. 11. 02.)
Robert Zemeckis 1985-ben elkészítette az év legsikeresebb filmjét, melyet két folytatás is követett. A Vissza a jövőbe többszörösen is kiállta az idő próbáját, egy egész generációnak adott idéznivalókat, akik ma, 2015. október 21-én Marty és Doc visszaérkezését ünneplik a jövőbe szerte a világon. Több