Vissza a jövőbe

Vissza a jövőbe

Back to the Future
Bogi87

A fiatal Marty McFlynak, mint minden átlagos tinédzsernek, átlagos gondjai vannak a mindennakpokban. Egyvalami azonban megkülönbözteti őt a többiektől. Egyik legjobb barátja, Doki egy megszállott tudós, aki egy sportkocsiból valóságos időgépet épít. Dokit azonban halálos támadás éri az egyik… Több

Premier (HU): 2015.10.15. | SkyShowtime (2023.02.14.) | RTL+ (2023.05.28.)

2024.02.21 Schumy1

Klasszikus alapmű. Jó sztori, remek színészi játék, s anno nagyon nagy újdonság volt a sok technikai dolog. Szórakoztató a mai napig is.

2016.05.28 Bogi87

Igazi klasszikus, számtalan alkalommal láttam gyerekként, a mai napig imádom. Egyik legjobb időutazós film.

2019.02.19 mamiéstöti2

Alapfilm. Nagyon ötletes történet és remekül meg van rendezve. Az elejétől a végéig leköti az ember figyelmét.

2018.01.06 Shelby07

Egy nagyon szórakoztató időutazós film, ami megragadja az ember figyelmét és lenyűgöző, hogy már akkor milyen találmányokról álmodoztak az emberek. Minden esetre érdemes megnéznie annak, aki szereti a régebbi filmeket és nem ragaszkodik a mai modern technikával megoldott filmekhez!

2016.06.08 ArpiHajdu és Réci

Nagyon szeretem ezt a filmet, rengetegszer láttam, de napjainkban is akármikor megnézném, annyira szórakoztató. Ebből is annyi szállóige származik, hogy nem lehet számon tartani, ügyesen megírt forgatókönyv, valamint a zene is kiváló.

Eleinte egy majmot szántak Doki legjobb barátjául, ám végül Einstein szerepére egy katalán pásztorkutyát választottak.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A 30. évforduló alkalmából a filmhez készítettek egy videojátékot is.Szerző: Archívum

A filmhez 2002-ben és 1987-ben is készítettek szinkront.Szerző: Archívum

Magyarországon körülbelül két évvel később mutatták be a mozikban, mint az Egyesült Államokban.Szerző: Archívum

(2015. 11. 02.)
A visszatérés napja: Ütős nyitány
Robert Zemeckis 1985-ben elkészítette az év legsikeresebb filmjét, melyet két folytatás is követett. A Vissza a jövőbe többszörösen is kiállta az idő próbáját, egy egész generációnak adott idéznivalókat, akik ma, 2015. október 21-én Marty és Doc visszaérkezését ünneplik a jövőbe szerte a világon. Több

(2015. 10. 18.)
Vissza a jvövőbe
Összességében Zemeckis egy kiváló alkotást tett le az asztalra, nem lehet elégszer látni! Zseniális vígjáték, tökéletes kikapcsolódás, Delorean-t nekünk minél többször! Több

(2015. 10. 25.)
Ahová megyünk, ott nincs szükségünk utakra
Az ünnepélyes reissue több szempontból is kihagyhatatlan, nem csak azért mert sokunk számára felhőtlen gyermekkori emlékeinket idézi, hanem azért is, mert a képzeletbeli időutazást újranézve valóban átléphetjük az idő korlátait, és a kényelmes mozi székben ülve egészen 30 évet utazhatunk vissza az időben. Több