Vissza a jövőbe

Back to the Future

2024.02.21 Schumy1

Klasszikus alapmű. Jó sztori, remek színészi játék, s anno nagyon nagy újdonság volt a sok technikai dolog. Szórakoztató a mai napig is.

2016.05.28 Bogi87

Igazi klasszikus, számtalan alkalommal láttam gyerekként, a mai napig imádom. Egyik legjobb időutazós film.

2019.02.19 mamiéstöti2

Alapfilm. Nagyon ötletes történet és remekül meg van rendezve. Az elejétől a végéig leköti az ember figyelmét.

2018.01.06 Shelby07

Egy nagyon szórakoztató időutazós film, ami megragadja az ember figyelmét és lenyűgöző, hogy már akkor milyen találmányokról álmodoztak az emberek. Minden esetre érdemes megnéznie annak, aki szereti a régebbi filmeket és nem ragaszkodik a mai modern technikával megoldott filmekhez!

2016.06.08 ArpiHajdu és Réci

Nagyon szeretem ezt a filmet, rengetegszer láttam, de napjainkban is akármikor megnézném, annyira szórakoztató. Ebből is annyi szállóige származik, hogy nem lehet számon tartani, ügyesen megírt forgatókönyv, valamint a zene is kiváló.

2017.07.07 Deku

Régen nagyon futurisztikus volt ez a film ma már viszont megmosolyogtat, hogy miket kitaláltak akkoriban. Viszont maga a történet nagyon szerethető és szórakoztató volt.

2015.05.03 Yosihiro

Hát akin még nem látta az is biztosan meg fogja nézni hiszen egy klasszikus sorozatról van szó. A történet jó akár lehetne sci-fi-be illó de maradjunk egy jó kalandnál :) Ajánlom mindenkinek ! Üdv Yosihiro

2016.06.14 Thibo84

Számos időutazós film készült, de csak ez a trilógia amit akár többször is megtudok nézni. A könnyed humorával, a remek zenéjével magával ragad, és nem beszélve arról, hogy nagyon oda figyeltek a téridő kontinuum alakulására is, ha valakik belepiszk... Több

Klasszikus alkotás, aranyos, vidám, izgalmas, és érdekes, mégis valahogy engem soha nem ejtett rabul. Talán Michael J. Fox miatt, akit nem igazán kedvelek. Ízlések és pofonok!

2016.12.04 HercegPeter

Tudom, hogy sokaknak kultusza van ennek a filmnek, de nekem nem. Aláírom, hogy jópofa és élvezhető, de nem az a fajta alkotás, amiért rajongani tudnék. Christopher Lloyd viszont tényleg szenzációs.

2017.08.01 Orosz István

Nekem annyira nem jött be, a nagy fanatikusok megköveznek most, de én attól unalmasnak, és kiszámíthatónak találom. Az biztos az akkori kor, legnagyobb filmje, se én ma már nem tudok rá felnézi.

2017.03.09 GedyPapa

Nagyon jó korszakalkotó film. De jelen esetben a trilógia egészét nézve adtam neki 4 csillagot. Egy olyan világba vezet be, amelyről sokan álmodoztunk már, hogy milyen lenne, ha vissza mehetnénk a múltba, vagy éppen a jövőbe utazhatnánk. Ehhez még eg... Több

2017.02.04 hszpp

Szerintem nem létezik olyan,aki ne szeretné. Az egyik kedvenc filmem,abszolút megunhatatlan. Vagy ezerszer láttam,s bármikor újra tudnám nézni. Családdal.barátokkal.csajokkal,vagy csak egyedül.mindenhogyan szórakoztató:)

2019.08.15 Timon

Érdekes/klasszikus triológia.

Nagyszerű klasszikus alkotás.A mai napig jól megállja a helyét.Egyáltalán nem is gondoltam volna,hogy az időutazás ennyire érdekes téma lehet,egészen addig,amíg meg nem láttam. Egyébként az egész triológia nagyszerű. Hol érdekes,hol nosztalgikus.