Vissza a jövőbe

Back to the Future

2019.06.03 kevelin Nézhetetlen

Mintha kínoznának. Valószínűleg ott lehet a probléma, hogy nálunk vagy ez ment régen vagy az Üvegtigris. és emiatt már a könyökömön jött ki a film. ettől függetlenül sem tettszett sajnos egyszerűen nem tudtam azonosulni vele sőt kifejezetten időpocsékolásnak éreztem amikor egyszer végignéztem.

2017.01.17 Gigi

Azért szerettem Michael J. Fox filmjeit, mert valami pozitív energia, valami megindító jóság áradt a személyiségéből. Ez nem csak ebben a filmben van így. Oka van annak, hogy ez a film is klasszikussá vált, ami szerintem még mindig nagyobb népszerűségnek örvend, hiába régi alkotás, mint a kategóriája legtöbb darabja.

2015.04.30 Milanman

A 80-as évek egyik alapműve, megkerülhetetlen, örökérvényű klasszikus. Egyszerre sci-fi, kalandfilm és remek szórakozás minden korosztály számára.

2021.04.26 stewie_griffin_2005

Nekem a kedvenc filmem

Szerintem a 2. résszel együtt minden idők legjobb filmje. Csodálkozom azokon, akiknek nem tetszik. Igazából ez az első rész a legtökéletesebb, de a második is nagyon jó. A harmadik már picit gyengébb.

2017.08.06 felicity

Tetszik. Jó kis sztori. Jól megálmodták milyen lesz 2015, de sajnos nem úgy lett. A doktort tegnap láttam egy filmben (vén rókák) és nagyon öreg

2017.04.18 bgnz367

Lenyűgöző film, ahogy megpróbálták elképzelni, hogy milyen lesz a jövő az valami fantasztikus. Csodás és kellemes történetet kerekítettek az időutazás köré ami mindenkit a képernyők elé rántott.

2015.01.26 hackerjulcsi

Marti Mcfly, nagyonjó. Végre aktuális a film, mert 2015 van :D Ettől függetlenül még mindig remek film, a professzor meg halál jó arc :d

2017.01.27 Csillagpor

Nagyon jó és egyedi film. Azóta sem csináltak még ennél jobb időutazós filmet, pedig már jó pár év eltelt azóta. És elvétve még tanulni is lehet a filmből. Érdekes, izgalmas és figyelmet teljes mértékben lefoglaló film. Mindegyik részét szeretem de az első az igazi nagy kedvencem.

2021.03.17 moviemafia

Egy retró kaland

Az időutazást a filmekben a mai napig nem tudták kellő izgalommal reprezentálni, éppen ezért amikor azt mondja valaki, hogy mondjunk egy időutazós filmet, gyakorlatilag minden embernek A vissza a jövőbe fog először eszébe jutni. Igen, szerencsére még a fiatalabb generáció számára sem merült feledésbe. Mai szemmel is egy élvezetes, vicces produkcióra gondolunk, amikor ez a film jut eszünkbe.

2015.01.31 Bizsu82

Igazi klasszikus, bármikor meg lehet újra nézni, időtálló film. Vicces, szórakoztató

2023.05.15 Zsuzsanna395645

The best ever

Van valami ebben a filmben, ami örök egyedivé és mindig nézhetővé teszi.Szinte csak ámulok Michael J.Fox és Christopher Lloyd játékán, dinamizmusán és profizmusán minduntalan. A történeten, az ötleteken, igazi Spielberg, ilyet csak ő tudott csinálni .Mind a három részt szeretem.A főgonoszunk is brillírozik minden részben. Nagyon szeretem az ő játékát és sokszínűségét is nézni.

2023.11.13 Gamehun638

Szerethető karakterek. Felejthetetlen alkotás. Könnyed esti film. Én sokági nem is láttam a végét... De ahogy lehetőségem volt, 2-3 alkalommal újra is néztem.

2018.10.02 thejoker

Nagyon sokszor láttam gyerekként, ez egy örök klasszikus és az is marad a többi generáció számára is. A legjobb időutazós filmek egyike, rengeteg szórakoztató jelenettel. Nagyon szerethető kis film.

2019.01.04 szabomarc

Gyerekként számtalanszor megnéztem, de felnőttként is nagyon élvezem. Megfelelő arányban vicces, kalandos, pörgős, izgalmas. Mindenkinek ajánlom.