Vissza a jövőbe

Back to the Future

2018.07.30 czerik

Humoros, érdekes történet. Jó karakterek, szuper folytatásokkal. Szerintem ez volt a legjobb rész, ajánlom mindenkinek, hiába régebbi filmről van szó.

2016.11.25 Borga

Gyerekkorom egyik kedvenc filmje a Vissza a jövőbe-trilógia. Még akkor is, ha ma már egy kicsit rágimódinak számít, bármikor szívesen újra megnézem. Igazi klasszikus, úttörő a műfajban.

2016.02.08 doroffee

A kisebb logikai gikszerei ellenére egy nagyon élvezhető, csupaszív, kedves, szuper film. Nagyon tetszett a világ, amelyet a rendező megalkotott benne (és amely ugye az egész trilógián végigment). Külön kiemelném Michael J. Fox és Christopher Lloyd kémiáját a vásznon.

2024.02.21 Schumy1

Klasszikus alapmű. Jó sztori, remek színészi játék, s anno nagyon nagy újdonság volt a sok technikai dolog. Szórakoztató a mai napig is.

2016.10.17 hell.l

Ez egy nagy klasszikus, többször is meg lehet nézni. A karakterek nagyon ellettek találva, szórakoztató, izgalmas film. Az egyik legjobb a maga kategóriájában, A Doki a legjobb:D

2017.08.15 czigler.nora

Annyi jót hallottam erről a filmről, de én valahogy nem bírtam megszeretni, engem idegesített az egész, a sztori, a karakterek. Lehet hogy velem van a baj.

2019.03.22 Vágottszemű

Igazi klasszikus film lett. Mai szemmel is jó film. Vicces, jó a története és a korához képest egész jó lett a vizuális megvalósítása.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Mai szemmel nezve mar kicsit gagyi, de a humoros idoutazos filmek kozul meg mindig az egyik legjobb. Filmes tarsasagban nagyon jokat lehet idezgetni belole, mindenki azonnal vagja, hogy mirol van szo. A zene sztem kulon kiemelheto es a forgatokonyv is jopofa.

2017.01.19 Gábor Rózsa

Ez a film időtlen. Én általában nem szoktam teljes érvényűen élvezni a régi filmeket de ez a maiakat is megszégyenítve szórakoztatott. Nagyon jó ötlet az egész. Kedves, vicces, izgalmas. Kiváló film.

2015.10.30 Niki18

Rengeteg ilyen film készült, de kétségtelen, hogy a Vissza a jövőbe szintjét nem mindig érik el. Zseniális lett ez a film. Valószínűleg számomra a nosztalgia érzés miatt is tetszik annyira. Csak ajánlani tudom.

2015.02.16 Evcsi95

A barátnőimmel imádjuk oda-vissza megnéztem már vagy százszor. Egy igazi kultikus darab, nagyszerű alakításokkal és humoros történettel.

2017.11.11 Kadik

Jó film, zseniális színészi alakítások, jó történet. A tudományos része is egész helyt álló, ha lehetne időt utazni.

2015.05.08 hejnekem

Valószínűleg részben a nosztalgia miatt is, de ez az egyik kedvenc filmjeim közé tartozik. Izgalmas, érdekes történetet dolgoz fel, jó színészekkel. Néhol misztikus is kicsit, akárhányszor végig tudnám nézni. Ez a film tipikusan egy kultusz film, amit mindenkinek kötelező látnia természetesen a 2. és 3. résszel együtt.

2021.12.11 Péter Fazekas

Nagyszerű filmek, 1-es és 2-es filmek a legjobbak.