Vissza a jövőbe

Back to the Future

2016.05.02 wooderman

Időtálló klasszikus, aminek a legnagyobb figurája az őrült tudos azaz a doki.Hatalmasat alakított. Maga az egész film egy nagy siker, eltalálták a történetet, a látványt pedig nem mai filmről van szó!

2016.10.22 Pirospingu

Amerikai science-fiction, ettől függetlenül jó, tényleg egy családi vígjáték, amely vicces, tanító és élvezhető. Noha néhol parodisztikus, azért próbálja a film komolyan is venné magát, de jól áll neki ez a lazaság is. 8/10

2017.06.23 timar88

Szintén egy valódi klasszikus, melyet minden embernek látni kell. Várom már, hogy gyermekeim is elérjék azt a kort, mikor megmutathatom nekik ezt a filmet.

2015.02.21 oneminute

Nekem nem tetszik ez a film. Valahogy olyan zagyva, megfoghatatlan, értelmetlen. Nem szerettem, pedig a flukszus kondenzátor nevű szerkezet beleégett a tudatomba. Nem néztem meg többször.

2018.02.03 zsani

Igazi klasszikus. Rengetegszer láttam mikor kicsi voltam és mind a mai napig kedvenceim között van. Ajánlani tudom! Mindenki számára alap film, kötelező!

2016.05.21 Vadgazda

Az időutazást sokan sokszor és sokféleképpen dolgozták már fel, de ez az egyik kedvencem. Nagyon jól kitalált a sztori, jó színszek a Delorien pedig fluxuskondenzátor nélkül nem is tetszik.

2019.04.24 Zoer8993

Meghatározó film volt ez gyerekként. Marty kalandja lenyűgöző volt. Lehetetlenség eme filmre akár egyetlen rossz dolgot is mondani. Tele van meglepő pillanatokkal, izgalommal, és hihetetlen szuper módon látványos.

2016.04.26 Bogi

Igazi gyerekkori kedvenc. Mindegyik része:) Ezért is örültem nagyon hogy tavaly újra kitűzték a mozik műsorra. Többször meg is néztem. Maradandó emlék:) Még Corvin mozi által egy Plakátot is sikerült nyernem. Most is kint virít a falamon és mindig mo... Több

2015.07.26 one1970

Annak ellenére, hogy meg sem voltam még akkor, amikor ezt a filmet készítették, körülbelül tízszer megnéztem már, engem nagyon magával ragadott a film.

2017.05.30 szkodvig

Nagyon szeretem ezt a film-trilógiát. Igaz már régen láttam de kedves emlékek fűznek hozzá. Gyerekként többször láttam,számomra az egyik legjobb filmhármas úgymond.:)

2016.02.10 norbi0102

Egyértelműen a világ legjobb kalandfilmje, gyermekkorom legszebb élménye. parádés vígjáték és kalandos utazás az egyben. Az időutazós filmek között kötelező tétel és az idő vasfoga ellen is ki tudott állni.

2018.03.19 Rendszergizda

Egy igazi kultusz film ! Aki még nem látta ajánlom figyelmébe hogy pótolja ! Nem fogja meg bánni szerintem! Bár aki nem szereti idő utazós filmeket annak ez se fog tetszeni!

2015.06.22 Tomi

Ez az a film amit a kedvenc filmemnek mondhatok (mindhárom részt egybe véve). Egy nagyon jó film, ami végig leköt végig szórakoztat a 100. megnézés után is. Abszolút időtálló film. Mindenki aki még nem látta nézze meg mert manapság ritkán készül ilyen jó és szórakoztató időutazós film :) :D

2015.06.30 padfoot8925

Szórakoztató film, vicces karakterek, remek tálalással, jól megírt fogatókönyvvel, váratlan fordulatokkal. örök kedvencem, egyszerűen kihagyhatatlan. Nagyszerű.