Vissza a jövőbe

Back to the Future

2018.08.17 erahurka

Minden idők egyik legjobban sikerült filmje. Zseniális a visszafogott humora, nagyon jó karaktereket írtak hozzá, melyeket ráadásul a színészek is szépen keltenek életre. Rengeteget lehet idézgetni belőle, és a világon szinte mindenki érti, ha kiemel belőle az ember egy-egy sort.

2019.04.22 Ms. Akárki

Tökéletesre összerakott remekmű. Akármikor meg tudjuk nézni a családdal még ma is. Csavaros, akciódús és élvezetes kikapcsolódás kicsiknek és nagyoknak. Korszakalkotó volt annak idején, és még ma is nagyon sokan rajonganak érte, nem véletlenül.

2018.03.26 szaka123

Nagyon jó film volt. Ha a trilógiát nem is akarja valaki végig nézni, ezt a részt azért nem szabad kihagyni. Korszakos film, amit nagyon sok helyen idéznek és hivatkoznak rá. Ha tetszett akkor neki lehet állni a másik két résznek is. :)

2018.05.03 MP170506

Mindegyik részét szeretem, de valamiért ez a rész a nagy kedvenc. Michaeil J. Fox nagyon jól megállja a helyét és Christopher Lloyd is remekül alakítja Doc Brown-t, még az arcjátékai, mimikái is zseniálisak. Nagyon jól van összerakva a film, végig pö... Több

2020.08.20 stevepisti

Nagyon jó film!

Gyermekkorom egyik meghatározó filmje. Nagyon jó kaland , Sci -fi, vígjáték elemekkel tűzdelve .Azóta már rengetegszer láttam, de még mindíg le tud kötni. Nemhiába foglalkoznak még ma is videók , a filmben felfedezhető easter egg-ekkel ,érdekességekkel, hiszen olyan összetett, átgondolt filmről van szó ami a mai napig megállja a helyét! Eredeti ötlet, érdekes, vicces karakterekkel , egy nem mindennapi sztorival és rengeteg buktatóval amik a végére megoldódnak.

2018.08.30 Norbert93

A klasszikus, a legendás és szórakoztató trilógia nyitódarabja. Halhatatlan film!

2018.12.06 harnas1207

Nekem a film nem tetszett, de be kell ismernem, csak nemrég láttam először. Az idő nagyot rontott ezen a filmen és így talán nem is igazságos a gyenge minősítés, hiszen a történet és a látvány a nyolcvanas évek végén még lehet egyedülálló volt.

2023.03.03 Informer2

Örök klasszikus

"Vissza a jövőbe" az a típusú film, amely soha nem múlik el, és mindig új generációkat hódít meg. Ez egy igazi kultuszfilm, amelynek sikere az idők folyamán csak nőtt. A történet a 80-as években kezdődik, és egy fiatal diák, Marty McFly időutazásra k... Teljes kritika

2018.03.23 Filmelemző

Ki ne játszott volna el a gondolattal, hogy visszautazzon az időben? Ez a film nagyon szórakoztató módon, kitűnő karakterekkel, viccesen izgalmas megjelenítésében ehhez kínál remek kalandokat. Óriási klasszikussá vált a három epizód, több generáció számára is.

2016.08.29 Szivárvány1

Eszementül jó film. Ahogy az írók összefűzték a részeket, a történetszálakat, azt egyszerűen tanítani kellene. Ma már nem csinálnak hasonló minőségű filmeket. A színészek tökéletesen el lettek találva. Marty és Doki karakterei pedig mindig és mindenkor időtállók maradnak majd.

2016.01.17 beero88

Gyerekkorom nagyon nagy kedvenc időutazós filmje volt és most is azt mondom, hogy nagyon el lett találva. Azonban biztos hogy már mai szemmel megmosolyognám a jeleneteket de mindenkinem bátran ajánlom egyszeri megnézésre.

2016.10.04 Fahéjgolyó

Nagyon szórakoztató, izgalmas, eredeti cselekmény, ami jó szórakozás bármely korosztálynak. Jók benne a csavarok, ahogy az időutazással bonyolítanak mindig a cselekményen, de a végén mégis minden megoldódik. Érdemes megnézni.

2015.06.17 Dodi

Szórakoztató film, alapjában véve elég jó kis történettel.

2019.04.03 MidoD7

Mit mondjak, engem kilóra meg tudott venni. Ennél a filmnél is nagyon jól meg van csinálva minden. Nagyon élveztem. A látványvilág pont olyan, amit elvár az ember.