Vissza a jövőbe III.

Back to the Future Part III

2015.07.26 Bekmeli

Igazi klasszikus, amit mindenkinek látnia kell. A szereplők nagyon tetszettek benne. Látványos, ma is nézhető, akár többszöri nézésre is izgalmas, leköti az embert.

2017.09.29 koba1996

Bizonyára nem csak azért szeretjük a filmet, mert egy magyar írót emlegetnek benne oly sokszor, de lássuk be, ez sem csekély büszkeség nekünk. Remek film.

2015.04.21 Mozi22

Három dolgo, ami miatt imádom ezt a filmet: 1;időutazás 2;vadnyugat és 3; Michael J. Fox

2017.05.02 Wolowitz

Sajnos ez a rész már olyan, hogy nem is közelíti meg az első kettő társát. Nem tudok sok jót mondani róla, sablonos lett próbálták újra meglovagolni ugyanazokat a hullámokat kevés sikerrel.

2015.05.30 zoll-e89

Sajnos a harmadik rész már nem annyira volt nagy kedvencem mint az előző kettő. Megnéztem ez tény azonban talán már kicsit elcsépelt és túlnyúzott lett ez a rész. Lehet elég lett volna megállni kettőnél. Azonban veszíteni senki sem veszíthet vele semmi.

2015.08.07 Peeves112

Olvasva sok ember véleményét úgy érzem nem egy filmet néztünk. Engem valahogy nem ragadt meg ez a világ, amelyet a rendező lefestett. Unalmas lapos semmitmondó történetnek tartottam. Ritkán adok ennyire negatív kommentet egy filmhez.

2015.11.14 prof.zoltan

Egy fantasztikus trilógia méltó lezárása film, nem nagyon tetszett, talán a legjobb a trilógia filmjei között! Látványos, izgalmas, vicces! Örök klasszikus!

2016.11.07 tjanika

A "kötelező" trilógia harmadik része,számomra nem volt olyan jó mint az első kettő (újdonság varázsának hiánya) de azért ez is a "bármikor megnézem " kategória nálam. :)

2016.04.24 johnny87

Ez a film megmutatja, hogy egy történet a harmadik résznél is tudja tartani azt a szintet mint az első kettő.A két csodautazón annyira jól ellehet szórakozni a poros vadnyugaton mint akármelyik jövőbeli korban ahol még a cipőfűző magától befűzi magát... Több

A többi részhez illően.... K**** JÓ FILM!!!! Erre nem tudom mit mondjak... Aki látta az tudja, aki meg még csak akarja az meg majd fogja tudni, hogy ez kihagyhatatlan film :D NE HAGYJÁTOK KI egyik részét se :P

2016.05.17 tomtom

2015-ben újabb évfordulója lesz a filmnek, és bár még mindig egy kultikus darabja a fiatalkoromnak, valójában avul nagyon. A harmadik rész már eléggé ismétli önmagát, és láthatóan már nem tudták komolyan venni magukat a filmkészítők se.

2018.09.02 Barnabii44

A trilógia második legjobb része jó film.

2015.01.23 Maddy

Imádom! Látványos, izgalmas és humoros is egyben. Michael pedig hihetetlen jó színész, nagyon ügyes :)

2015.01.27 KDia

Nagyon jó! Csak azt sajnálom, hogy az utolsó rész!