Hogyan rohanj a veszTEDbe

A Million Ways to Die in the West

2016.08.02 VFTS

Jó volt Seth Mcfarlenet a filmben látni, bár írónak még mindig jobb. Voltak benne jó poénok, de volt benne néhány Seth Mcfarleneos erőltetett-időhúzós poén, amiket a Family Guyban szokhatunk meg.

2018.06.07 Filmworlds blog

Seth MacFarlane rendezőként és főszereplőként is remekelt ezzel a fanyar és pikáns humorú vígjátékkal. Egyszerre fárasztó és kacagtató, miközben alpáriság keveredik benne absztrakt humorral. Aki vevő minderre az, nagyon jól szórakozhat rajta; aki vis... Több

2016.02.27 trixxy

Nekem alapból nem jött be. A poénok erőltetettek, egynek jó volt, de többet nem fogom megnézni.

2015.07.23 szd91

Seth MacFarlane személye elég volt hogy meg akarjam nézni. Kíváncsi voltam aki olyan beteg és mégis iszonyat jó sorozatokat tud összehozni mint a Family Guy és a Cleveland Show vajon mire képes élőszereplős filmmel. Nem kellett csalódnom, nagyon jót sikerült ebben a műfajban is alkotnia.

2015.06.11 Brigusz724

Tetszett a film, nagyon jó poénok vannak benne. Nekem ami a legjobban tetszett, hogy mekkora csoda volt a filmben a fotón mosolygó ember. Mekkora poén ez a szelfik korában. :D

2015.07.21 london2012

Ez az ember hülye :) de amit csinál az garancia, hogy jó lesz és humoros. Jól megírt forgató könyvből készített vicces film. Mindenképpen érdemes megnézni.

2015.06.19 kovi23

A 115 percből kb. fele-fele arányban éreztem jól, és kellemetlenül magam, a legtöbbször nők szájából elhangzó gusztustalan poénok miatt. A főszereplő gyenge volt, de Giovanni Ribisi szerepe tetszett, tökéletesen adta a BALFÉKET. Sajnálom ezt a filmet... Több

2015.04.25 adibandii

Örültem,hogy Seth Mcfarlene már nem csak írja és rendezi a filmjeit,hanem el is játssza.Igaz,hogy nekem a Ted jobban tetszett,de azért ez is elég vicces volt.

2017.03.01 Hercegno

Nem rossz film, egyszer simán meg lehet nézni. Én jól szórakoztam rajta, meglehetősen sokat nevettem a poénokon, szóval nekem tetszett. Az egész film hangulata klassz volt.

2015.06.09 Skarsh

A hogyan rohanj a veszTEDbe szerintem egy nagyon idétlen fordítása az eredeti címnek. Már ez egy hatalmas mínusz pont nálam. Ettől függetlenül, ha eredeti nyelven nézi az ember, akkor találhat magának pár poént, élelmes beszólást, esetleg még fel is ... Több

2015.04.25 titra

Nagyon vicces film, végig lehet nevetni az egészet. És tényleg, csoda hogy voltak akik több napot is képesek voltak túlélni a vadnyugaton. A sok poén köré még egy egész történetet is sikerült összehozni, még az sem baj, hogy ez szokványos volt.

2016.08.25 Emma109

Az elején egy picit fárasztó, de utána beindulnak a dolgok.

2015.10.27 krysn95

Nem szeretem a westernt viszont kedvelek mindent amihez köze van Seth-nek. Ebben sem csalódtam. Nem ez a legjobb alkotása, de még így is bőven jobb mint sok hasonló alkotás. Family Guy/Ted vonalon eltudod dönteni, hogy érdekel e vagy sem

2015.06.18 szune40

Nekem tetszett. Eleinte elég nagy baromságnak tartottam aztán a végére rájöttem, hogy ez tényleg egy totális eszement alkotás. Azonban nem rossz értelemben. Brutális viccek voltak benne amit talán kevesebb gyomor vesz be de ez se volt baj. Lehetett volna még min javítani de egyébként jó film.