Sabnock Sanatory   2019. 08. 30.

Kifejezetten jól sikerült akciófilm,telis tele jó,és ütős poénokkal.Na de miért is lenne másképpen,hiszen Johnny Depp nem adja a nevét gagyihoz! Channing Tatum kellemes meglepetés volt. Ajánlott kategória.

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Sokáig hezitáltam, de végül rászántam az időt, és nem bántam meg. Hatalmas poénok és igényesen kidolgozott történet, a remek szereplőgárdáról már nem is beszélve.

Deku   2017. 07. 18.

Sose gondoltam volna, hogy nekem bizony tetszeni fog egy olyan film amiben Channing Tatum szerepel. Már pedig ez nagyon ízléses és szórakoztató film. Tele csúcs poénokkal.

dailyfilmsan   2018. 09. 30.

Állat volt. Bejött az elejétől a végéig. Nem fulladt le a sztori nem volt untató poén benne. Meg voltam elégedve ezzel a filmmel. Jonah Hillt jó volt végre nem tahó kretén szerepben látni hanem egy kicsit visszafogottabb karakterkén. Nem tartom időp... több»

szaka123   2018. 03. 26.

Két színész a főszerepben, akiktől már megszoktuk a vígjátékokat. De ez mindent visz, működik köztük a kémia, nagyon jól hozzák a szerepet és az akció jelenetek is nagyon ott vannak. Érdemes megnézni, jó kis film a maga nemében.

harnas1207   2018. 11. 29.

Nem hittem volna, de tényleg vicces film. Olyan kevés a jó vígjáték manapság, hogy detektorral kell keresni őket. A két srác jó párost alkot, a sztori is ki van találva. A végén csak találgattam, hogy az ott tényleg Johnny Deep?

Lonka   2017. 07. 31.

Ez a százévesen is gimisnek adjuk ki magunkat dolog nem igazén jött be. A történet eléggé kiszámítható és sablonos, de azért volt benne egy-két jó poén.

Johnny Depp

A film valójában az azonos, 21 Jump Street c. sorozat adptációja, amely '87-'91 között futott.

Jonah Hill magyar hangját Elek Ferenc kölcsönözte.

New Orleansban vették fel.

2014-ben mutatták be a folytatását, melynek címe: 22 Jump Street – A túlkoros osztag.

A Rotten Tomatoes oldalán 85%-os értékelést kapott 210 kritika alapján.

133 millió dolláros bevételt generált, 42 millió dollárból jött létre a film.

Az egyik jelenetben a két rossz fiú a film alapjául szolgáló 21 Jump Street című sorozat egy epizódját nézi a televízióban.

Emma Stone is esélyes volt a film egyik főszerepére, azonban A csodálatos Pókember (2012) forgatása miatt nem tudta vállalni a szerepet.

Minden egyes jelenetben, amikor Johnny Depp karaktere, Tom Hanson felbukkan, eszik. A készítők ezzel utaltak az eredeti sorozatra, melyben Hason gyakorta még a legnagyobb jelentőségű jelenetek alatt is éppen falatozott valamit.

Jonah Hill 20 kilót fogyott a szerep kedvéért.