Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

mamiéstöti2  2017. 05. 05.

Sokáig hezitáltam, de végül rászántam az időt, és nem bántam meg. Hatalmas poénok és igényesen kidolgozott történet, a remek szereplőgárdáról már nem is beszélve.

Deku  2017. 07. 18.

Sose gondoltam volna, hogy nekem bizony tetszeni fog egy olyan film amiben Channing Tatum szerepel. Már pedig ez nagyon ízléses és szórakoztató film. Tele csúcs poénokkal.

Lonka  2017. 07. 31.

Ez a százévesen is gimisnek adjuk ki magunkat dolog nem igazén jött be. A történet eléggé kiszámítható és sablonos, de azért volt benne egy-két jó poén.

kissjanos21  2016. 01. 21.

Paródiának túl komoly lenne, vígjátéknak túl bugyuta volt, akciófilmnek ne is nevezzük. Színészi játékok sem voltak kiemelkedőek, mondjuk ilyen szerepekben nem is nagyon lehet brillírozni.Egyszer nézős szigorúan.

czigler.nora  2017. 07. 31.

Én imádom ezt a filmet:D Vicces, kikapcsolja az embert, a színészi munka lehet, hogy nem a legjobb, de többet nem is várok feltétlen ilyen témájú filmnél.

Johnny Depp

A film valójában az azonos, 21 Jump Street c. sorozat adptációja, amely '87-'91 között futott.

Jonah Hill magyar hangját Elek Ferenc kölcsönözte.

New Orleansban vették fel.