mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Sokáig hezitáltam, de végül rászántam az időt, és nem bántam meg. Hatalmas poénok és igényesen kidolgozott történet, a remek szereplőgárdáról már nem is beszélve.

Deku   2017. 07. 18.

Sose gondoltam volna, hogy nekem bizony tetszeni fog egy olyan film amiben Channing Tatum szerepel. Már pedig ez nagyon ízléses és szórakoztató film. Tele csúcs poénokkal.

szaka123   2018. 03. 26.

Két színész a főszerepben, akiktől már megszoktuk a vígjátékokat. De ez mindent visz, működik köztük a kémia, nagyon jól hozzák a szerepet és az akció jelenetek is nagyon ott vannak. Érdemes megnézni, jó kis film a maga nemében.

Lonka   2017. 07. 31.

Ez a százévesen is gimisnek adjuk ki magunkat dolog nem igazén jött be. A történet eléggé kiszámítható és sablonos, de azért volt benne egy-két jó poén.

nanita95   2018. 09. 30.

Állat volt. Bejött az elejétől a végéig. Nem fulladt le a sztori nem volt untató poén benne. Meg voltam elégedve ezzel a filmmel. Jonah Hillt jó volt végre nem tahó kretén szerepben látni hanem egy kicsit visszafogottabb karakterkén. Nem tartom időpocsékolásnak a megnézését, úgyhogy ha kedvet kaptál a vígjátékokra akkor nézdd meg.

Johnny Depp

A film valójában az azonos, 21 Jump Street c. sorozat adptációja, amely '87-'91 között futott.

(Bogi87 )

Jonah Hill magyar hangját Elek Ferenc kölcsönözte.

(Bogi87 )

New Orleansban vették fel.