Játssz egy 32" LG LED televízióért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Sokáig hezitáltam, de végül rászántam az időt, és nem bántam meg. Hatalmas poénok és igényesen kidolgozott történet, a remek szereplőgárdáról már nem is beszélve.

Deku   2017. 07. 18.

Sose gondoltam volna, hogy nekem bizony tetszeni fog egy olyan film amiben Channing Tatum szerepel. Már pedig ez nagyon ízléses és szórakoztató film. Tele csúcs poénokkal.

szaka123   2018. 03. 26.

Két színész a főszerepben, akiktől már megszoktuk a vígjátékokat. De ez mindent visz, működik köztük a kémia, nagyon jól hozzák a szerepet és az akció jelenetek is nagyon ott vannak. Érdemes megnézni, jó kis film a maga nemében.

Lonka   2017. 07. 31.

Ez a százévesen is gimisnek adjuk ki magunkat dolog nem igazén jött be. A történet eléggé kiszámítható és sablonos, de azért volt benne egy-két jó poén.

NFG   2018. 03. 30.

Számomra igazán szórakoztató és élvezetes film lett, tele akcióval és természetesen humorral! A színészi játékokba sem kötnék bele! Hozta azt a magas szintet, amit vártam tőle!

Johnny Depp

A film valójában az azonos, 21 Jump Street c. sorozat adptációja, amely '87-'91 között futott.

(Bogi87 )

Jonah Hill magyar hangját Elek Ferenc kölcsönözte.

(Bogi87 )

New Orleansban vették fel.