Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Hetedik   2018. 06. 25.

Nekem a korábbi Oceans részek sem tetszettek, unalmasak, vontatottak tele felesleges üresjáratokkal. Ez itt ugyanaz nőkkel, no de azért nem akármilyen gárdával, Bullock és Blanchett párosa remek, de ez önmagában kevés. A színészi munkáért a harmadik csillag.

Artemisia   2018. 07. 07.

Nagyon tetszett, kellemes, vicces, vagány és csajos vígjáték. Elsősorban vígjáték, sokkal inkább , mint akció vagy krimi. Valószínűleg ez is volt a cél és nem egy komoly akciófilmet akartak összehozni, és ha így tekintjük akkor nagyon szórakoztató, kikapcsoló darab. Amit picit hiányoltam az az, hogy maga a rablás járhatott volna kicsit több kalamajkával, ami még több vicces és szórakoztató jelenetet eredményezett volna és kicsit hitelesebbé tette volna, hiszen nem lehet könnyű összehozni az évszázad átverését, pl. a többi ékszer bemutatását nem flashblack jelenetben, hanem élesben kellett volna bemutatni, de így is jó, az pedig hogy kevés nehézség volt betudható a gondos előkészületeknek és a rablásban résztvevők profi munkájának, illetve tapasztalatának :-) A karakterek roppant szerethetőek, viccesek, aranyosak. A szereposztás pedig nem is lehetett volna jobb, Sandra Bullock, Kate Blanchett, Anne Hateway és Sarah Paulson zseniális játékai nagyot dobnak a filmen. Rihanna játéka is alakul, az eddigi rémes alakításaihoz ( Csatahajó, Valerian és az ezer bolygó városa) képest elég sokat fejlődött, de még mindig nem az igazi. Sandra Bullock és Kate Blanchett párosa valóban nagyszerű volt, szívesen látnám őket más filmekben is együtt:-)

indingo   2018. 06. 30.

:::A HOZZÁSZÓLÁS CSELEKMÉNYLEÍRÁST TARTALMAZHAT:::
Eddig csak pasis változat készült, ezért egy kizárólag női szereplős filmet is el kellett már készíteni. A szereposztása nagyon izgalmas, és több dudás is megfért egy filmben. Az alakításokkal és a karakterekkel nem volt gond. Sandra Bullock az egyik kedvenc színésznőm és mindig a természetesség mellett kampányol, de itt egy kicsit botoxolt középkorú nő hatását keltette. A története engem nem igazán nyűgözött le. Voltak benne jó megoldások, de valahogy minden túl könnyedén ment. Minden elsőre sikerült, meg persze mint mindig mindenhol balfékek dolgoznak. A drogériás jelenetről az jutott az eszembe, hogy Magyarországon próbáld meg előadni az üzlet polcairól frissen levett termékekről, hogy azt néhány napja vásároltad. Be se lépsz az üleztbe már letámadnak é utána is számos szempár követi minden lépted, és a kamerákról már ne is beszéljünk, Szinte tök ismeretleneket szerveznek be a buliba, ráadásul a legvégén a meglopott nő is csatlakozik a csapathoz. A szerelmi bosszú szál lógott a levegőben, ki lehetett találni, hogy mire (is) megy ki a játék, azon kívül, hogy több milliónyi ékszert raboljon a banda. A csavarra is lehetett számítani, ugyanis semmi érelme nem lett volna a terem kiürítésének az az egy nyamvadt nyaklánc miatt. Továbbá a többi ékszert mikor scannelték be a szuper szemüveggel? Az egy lánc beolvasása is percekbe tellett, akkor az a több tucat láncot, karkötőt és fülbevalót hogy sikerült bescannelni. És milyen terv az olyan, ahol önálló akcióba kezdenek néhányan, de arról nem tájékoztatják a társaikat. Összességében én jobbra, élvezhetőbbre számítottam, nagyobb tűzijátékra a végén.

Bazzzsi   2018. 07. 04.

Nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Már hónapok óta reklámozzák, megy a beharangozása a filmnek. Valóban moziba csalogató a PR. A szereplőgárda tényleg figyelemre méltó, de azért a történetre fektethettek volna nagyobb hangsúlyt a készítők. Aki sok filmet néz, annak újat nem igazán adott a történet. Elmaradt a nagy bumm a végéről. Hiányoltam a háttérben meghúzódó apró titkokat és érdekességeket, igazi csavarokat, ami a legvégén megdöbbenteni a nézőt és úgy érezné, hogy őt is átverése és egészen más történt, mint azt a film addig mutatott neki. Egyszer meg lehet nézni, de nagy hatással nincs az ember bioritmusára. A címen kívül én sok hasonlóságot vagy kapcsolati pontot nem vettem észre az eredeti Ocean's-hez viszonyítva.

Bizsu82   2018. 07. 05.

Hát, őszintén szólva nem lett a szívem csücske a film. Sok az üres járat, sok esetben unalmasnak hatott. Egy-két jó poéntól eltekintve jóindulattal átlagosnak mondanám. Szerintem nem érdemes időt, pénzt áldozni rá! Középszerűre sikerült!

Richard Armitage
Ezra Miller
Awkwafina

Az Ocean’s 8 nem egy rossz film. Ugyanakkor, az alapötletből többet is ki lehetett volna hozni és egy ilyen parádés és ígéretes szereposztással sokkal nagyobbat kellett volna ütnie. Sajnos, ez most nem így történt…Egyszer meglehet nézni, sőt élvezni is lehet, viszont nem érdemes sokat elemezgetni. több»

Közel két órányi csajos tolvajfilm, remek színésznőkkel, helyenként jó ötletekkel. Könnyed, erőszakmentes szórakozás, nem csak feministáknak, nagyobb elvárások nélkül. több»

Gary Ross megpróbálta ott felvenni a fonalat (minden tekintetben), ahol Steven Soderbergh 11 évvel ezelőtt elejtette. Csakhogy Gary Ross nem Steven Soderbergh. több»

Valójában ez az 5. Ocean-s- film. Az első 1960-ban készült Lewis Milestone rendezésében A dicső tizenegy címmel. Ennek feldolgozása volt a 2001-es Ocean's Eleven- Tripla vagy semmi.

(Artemisia )

Elliott Gould, Matt Damon és Carl Reiner az egyedüli stábtagok, akik az Ocean's-filmekben is játszottak.

A film főszereplői együttesen 4 Oscar-, két Emmy-, nyolc Grammy-, hat Golden Globe-, öt BAFTA-, és 10 SAG-díjat nyertek.