Hegyek között

Hegyek között

The Mountain Between Us

Idris Elba

Két idegen a hegyekben túlél egy repülőgép katasztrófát és csak egymásban bízhatnak, hogy biztonságos helyet találjanak, miközben súlyos sérüléseikkel is meg kell küzdeniük. (frissítve)

(dulkap)

Rendező: Hany Abu-Assad
Premier: 2017.09.09. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.03.19 uniterra

Láthatóan nem húztam le, de nekem nem tetszett. Zavaró volt az írói ostobaság, hogy egy zuhanó gépben a pilóta hogyléte volt fontos. Meg hogy egy 11 ezer méteren utazó utasszállítónak úgymond jeleznek rakétapisztollyal. Ezeket ki kellett volna vágni, akkora ostobaságok. Akik szeretik a szerelmes filmeket, azoknak való.

2018.07.15 Artemisia

Lehengerlő

Túlélő filmet vártam romantikus szállal, ez azonban inkább romantikus film túlélő szállal,de ez természetesen nem válik hátrányára. A hangulat és a környezet gyönyörű és nagyon romantikus. Ezt a szép, érzelmes hangulatot jól megragadták és visszaadtá... Teljes kritika

2017.12.22 indingo

Sem különleges sincs a filmben. A története eléggé lapos és kiszámítható, bár arra számítottam, hogy a pali meghal a végén. A repülőgép lezuhanása volt a leglátványosabb jelenete az egész filmben.

2019.04.10 Thibo84

A történet nem valami nagy kunszt, semmi extrát nem nyújt, de Winslet és Elba nagyszerű párost alkot, működik köztük a kémia, és a tájak, amerre elkalauzolja a nézőt a film, káprázatosak.

2019.07.09 HercegPeter

Nem túl izgalmas és igen csak kiszámítható. A két főszereplővel nem voltak problémáim, de egyikük sem volt kimondottan szimpatikus (kivéve persze a kutya). Azok ne kezdjenek bele, akik a túlélő szál miatt akarják megnézni a filmet. Sajnos nem azon va... Több

A film Charles Martin azonos című regényének adaptációja. Szerző: hp

A film női főszerepére Margot Robbie és Rosamund Pike is leszerződött, azonban más filmjeik forgatása miatt mindketten visszaléptek a szerepléstől. Ezt követően kapta meg a szerepet Kate Winslet. Szerző: hp

A film férfi főszerepét eredetileg Michael Fassbender alakította volna, azonban egyéb munkái miatt kénytelen volt visszalépni. A helyét Charlie Hunnam vette át, aki később szintén kiszállt egy másik filmje miatt, ekkor kapta meg a szerepet Idris Elba. Szerző: hp

A forgatás javarészt a kanadai határvidéken, Alberta és Brit-Kolumbia határán zajlott. Szerző: hp

(2018. 03. 24.)
A Hegyek között egy szép film, két nagyszerű színész játékával, gyönyörű tájak bemutatásával (Vancouverben vették fel a jelenetek nagy részét) és érzelmek sokaságát átélve. Aki őrült izgalmakra, látványos akciójelenetekre vágyik, annak talán csalódást hozhat, de a romantikus történetek kedvelői nem fognak csalódni. Értékelésünk: 7 / 10... Több