Hegyek között (2017)

The Mountain Between Us

indingo   2017. 12. 22.

Sem különleges sincs a filmben. A története eléggé lapos és kiszámítható, bár arra számítottam, hogy a pali meghal a végén. A repülőgép lezuhanása volt a leglátványosabb jelenete az egész filmben.

HercegPeter   2019. 07. 09.

Nem túl izgalmas és igen csak kiszámítható. A két főszereplővel nem voltak problémáim, de egyikük sem volt kimondottan szimpatikus (kivéve persze a kutya). Azok ne kezdjenek bele, akik a túlélő szál miatt akarják megnézni a filmet. Sajnos nem azon van a hangsúly. A szerelmi történet csak úgy mint a teljes film sablonos. Vannak szép képek és az alakítások is jók, de maga a film csak középszerű.

Artemisia   2018. 07. 15.

Túlélő filmet vártam romantikus szállal, ez azonban inkább romantikus film túlélő szállal,de ez természetesen nem válik hátrányára. A hangulat és a környezet gyönyörű és nagyon romantikus. Ezt a szép, érzelmes hangulatot jól megragadták és visszaadták a színészek ; Kate Winslet és Idris Elba remek párost alkotnak , szépen összedolgoznak és nagyszerű alakítást nyújtanak. A túlélő-szál is jól ki lett dolgozva, sok látványos és élethű jelenet van, pl. a repülőgép lezuhanását, a pumatámadását, Idris Elba zuhanását a hegyről vagy Kate Winslet jégen való beszakadását olyan realisztikus vitték filmre, hogy úgy éreztem mintha én is ott lettem volna. A kutya szerepeltetése pedig nagyon aranyos ötlet volt, végig aggódtam a sorsa miatt :-) Lehengerlő alkotás, lehengerlő színészi játékokkal.

HETEDIK   2017. 12. 20.

Ezt a filmet nehezebb túlélni mint benne a katasztrófát... Semmitmondó, unalmas, vontatott, gyakorlatilag a lezuhanáson kívül semmi nem történik, az viszont elég ötletesre sikeredett. Ja de, történt: Kate Winsletet újabb férfi tette magáévá, ezúttal ráadásul egy fekete Idris Elba személyében. Ha valaki ebben a témában egy valóban drámai és izgalmas filmet szeretne látni, az inkább nézze meg a Fehér poklot.

Thibo84   2019. 04. 10.

A történet nem valami nagy kunszt, semmi extrát nem nyújt, de Winslet és Elba nagyszerű párost alkot, működik köztük a kémia, és a tájak, amerre elkalauzolja a nézőt a film, káprázatosak.

Idris Elba

A Hegyek között egy szép film, két nagyszerű színész játékával, gyönyörű tájak bemutatásával (Vancouverben vették fel a jelenetek nagy részét) és érzelmek sokaságát átélve. Aki őrült izgalmakra, látványos akciójelenetekre vágyik, annak talán csalódást hozhat, de a romantikus történetek kedvelői nem fognak csalódni. Értékelésünk: 7 / 10 több»

A film Charles Martin azonos című regényének adaptációja.

A film női főszerepére Margot Robbie és Rosamund Pike is leszerződött, azonban más filmjeik forgatása miatt mindketten visszaléptek a szerepléstől. Ezt követően kapta meg a szerepet Kate Winslet.

A film férfi főszerepét eredetileg Michael Fassbender alakította volna, azonban egyéb munkái miatt kénytelen volt visszalépni. A helyét Charlie Hunnam vette át, aki később szintén kiszállt egy másik filmje miatt, ekkor kapta meg a szerepet Idris Elba.