Hegyek között (2017)

The Mountain Between Us

belavagyok   2020. 10. 14.

Kicsit egysíkú a film története, bár legalább semmi sem zökkenti ki a nézőt. A szereplők között olyan nagy kémiát nem éreztem.

Artemisia   2018. 07. 15.

Lehengerlő

Túlélő filmet vártam romantikus szállal, ez azonban inkább romantikus film túlélő szállal,de ez természetesen nem válik hátrányára. A hangulat és a környezet gyönyörű és nagyon romantikus. Ezt a szép, érzelmes hangulatot jól megragadták és visszaadtá... teljes kritika»

indingo   2017. 12. 22.

Sem különleges sincs a filmben. A története eléggé lapos és kiszámítható, bár arra számítottam, hogy a pali meghal a végén. A repülőgép lezuhanása volt a leglátványosabb jelenete az egész filmben.

HercegPeter   2019. 07. 09.

Nem túl izgalmas és igen csak kiszámítható. A két főszereplővel nem voltak problémáim, de egyikük sem volt kimondottan szimpatikus (kivéve persze a kutya). Azok ne kezdjenek bele, akik a túlélő szál miatt akarják megnézni a filmet. Sajnos nem azon va... több»

Thibo84   2019. 04. 10.

A történet nem valami nagy kunszt, semmi extrát nem nyújt, de Winslet és Elba nagyszerű párost alkot, működik köztük a kémia, és a tájak, amerre elkalauzolja a nézőt a film, káprázatosak.

HETEDIK   2017. 12. 20.

Ezt a filmet nehezebb túlélni mint benne a katasztrófát... Semmitmondó, unalmas, vontatott, gyakorlatilag a lezuhanáson kívül semmi nem történik, az viszont elég ötletesre sikeredett. Ja de, történt: Kate Winsletet újabb férfi tette magáévá, ezúttal ... több»

Filmelemző   2018. 03. 27.

Szép történet, izgalmas (bár nem túl pörgős) cselekmény, jó színészi alakítások, kivételes tájbemutatás a havas hegyek között. Legfőbb pozitívum: bemutatja az egymásért küzdeni akarás és kitartás erejét egy szinte reménytelen helyzetben. Negatívum: e... több»

Idris Elba

A film Charles Martin azonos című regényének adaptációja.

A film női főszerepére Margot Robbie és Rosamund Pike is leszerződött, azonban más filmjeik forgatása miatt mindketten visszaléptek a szerepléstől. Ezt követően kapta meg a szerepet Kate Winslet.

A film férfi főszerepét eredetileg Michael Fassbender alakította volna, azonban egyéb munkái miatt kénytelen volt visszalépni. A helyét Charlie Hunnam vette át, aki később szintén kiszállt egy másik filmje miatt, ekkor kapta meg a szerepet Idris Elba.

A forgatás javarészt a kanadai határvidéken, Alberta és Brit-Kolumbia határán zajlott.

A produkció forgatása 2016. december 5-én kezdődött meg Vancouverben, és 2017. feburár 24-én ért véget. Az ünnepek miatt a forgatás december 20 és január 3 között szünetelt.

A film alapjául szolgáló könyvben Kate Winslet karakterét Ashley Knoxnak hívják, míg a filmben Alex Martinnak.

A Hegyek között egy szép film, két nagyszerű színész játékával, gyönyörű tájak bemutatásával (Vancouverben vették fel a jelenetek nagy részét) és érzelmek sokaságát átélve. Aki őrült izgalmakra, látványos akciójelenetekre vágyik, annak talán csalódást hozhat, de a romantikus történetek kedvelői nem fognak csalódni. Értékelésünk: 7 / 10 több»