Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login
NA

Hegyek között

(The Mountain Between Us)

marklar  2017. 10. 10.

A színhely nekem túlságosan sablonos volt, hogy pont egy hegyek között kell túlélnie egy férfinak és egy nőnek, mindeközben románc szövődik köztük. Bár ha jobban belegondolok, a színhely bármi lehetett volna. Elba és Winslet kiválóan alakít, csak nekem egyes egyedül a történettel van gondom, nem igazán találom érdekesen. Viszont mindenképp gyönyörű film, a képi világa számomra egyszerűen lélegzetelállító.

scroll35  2017. 09. 19.

Nagyon különleges film, már csak azért is mert az ilyen kalandos-thrilleres-romantikus műfajok vegyítése nagy merészséget igényel. Szerintem ez egész jól ki van egyensúlyozva a filmben. Így szerintem elég nagy nézőréteget le tud fedni, és mindenki megtalálja benne magának, amit keres.

Idris Elba

A film Charles Martin azonos című regényének adaptációja.

A film női főszerepére Margot Robbie és Rosamund Pike is leszerződött, azonban más filmjeik forgatása miatt mindketten visszaléptek a szerepléstől. Ezt követően kapta meg a szerepet Kate Winslet.

A film férfi főszerepét eredetileg Michael Fassbender alakította volna, azonban egyéb munkái miatt kénytelen volt visszalépni. A helyét Charlie Hunnam vette át, aki később szintén kiszállt egy másik filmje miatt, ekkor kapta meg a szerepet Idris Elba.