Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

HercegPeter   2019. 05. 01.

A film feléig ötletem sem volt, hogy miről akar szólni ez az egész. De aztán a férj megadja a választ mikor azt mondja a nőnek, hogy "olyan mintha nem is te lennél". Itt rájöttem, hogy a filmnek egyetlen célja van, az pedig a jellemfejlődés ábrázolása. Senkit sem lehet tökéletesen kiismerni, ahogy változnak a körülmények, úgy változunk mi is és nem mindig a jó irányba. Remek példa arra, hogy egy jó dolog is elsülhet rosszul. Egyébként a film nem egy könnyed délutáni mozizásra való.

indingo   2018. 08. 20.

Eléggé olyan semmilyen volt a története. Én a leírás alapján kicsit ütősebbre számítottam. A szexjelenetek sem tartoztak szervesen a történet előmeneteléhez így elég hatásvadász volt.

VvV   2018. 10. 29.

Eléggé lagymatag a története. Miután kibontakozik a film, már sejteni lehet a dolgokat.KÖzepes.

zsirafcica   2018. 08. 18.

Nem nagy szám, egyedül a történetben van egy kis újszerű elem. A cselekmény nehezen, csak hosszú idő múlva kapja el a fonalat. Az egész filmben összvissz az érzések az érdekesek. Hogy résen kell lenned, és meg kell figyelned mit mért tesznek a főszereplők. A szakítós jelenet viszont lenyűgöző, soha nem láttam még valakit egy dalban véget vetni a kapcsolatának. Átlagos film.

varkonyiildi   2018. 08. 12.

Döbbenetes történet, ahogyan a vak nő visszanyeri látást és ezáltal nemcsak fizikálisan, de átvitt értelemben is felnyílik a szeme és rádöbben a valóságra.

Danny Huston