Rozsda és csont

De rouille et d'os

2020.04.14 elekm90

Nagyon erős dráma, két kiváló alakítással a főszerepben, főleg Matthias Schoenarts tetszet a tuskó Ali szerepében :) . Nagyon szép íve volt a két karakter kapcsolatának, jó volt látni, ahogy Stepahnie és Ali egyre közelebb kerül egymáshoz. 8,5/10

2016.01.22 szaka123

Hatalmas film, két zseniális színésszel. Marion Cotillard és Matthias Schoenaerts is kitesz magáért. Nagyon jó film, többször is megnézhető, én is így tettem és teszek még, biztosan! Ha csak eszedbe jut, hogy megnéznél valamit, akkor ne ezt válaszd..... Több

2017.04.14 indingo

Igazán felemelőnek éreztem a filmet. Újszerű volt a története, maga a baleset jelenetei eléggé megrázóak voltak. Szép film a küzdésről. A pár kölcsönösen segítette egymást tudtok nélkül.

2017.08.28 Berto49

Szerencsére teljes más volt, mint a többi súlyosan sérült ember életét bemutató film. Egy delfinidomár-nő (Marion Cotillard=Piaf) mindkét lábát elveszíti. Egy vadállat férfi egy ötéves gyerekkel előkerül valahonnan, majd egymásra találnak? Cotillard ... Több

2018.04.23 TomÁcs

Nem volt egy szokványos film. A képi világa is újszerű volt nekem és a hangulat sem a megszokott. A szerelmi szál érdekesen alakult. Érdekes film, tetszett.

2017.05.30 vivikejencikelara

Csodálatos film, bár minden párkapcsolat ilyen küzdő és legyőzhetetlen lenne. Érdemes felkészülni rá mielőtt megnézzük, hiszen kicsit megrázó! Ettől függetlenül viszont ajánlom!

2019.03.09 Timcsi

Marion Cotillard és Matthias Schoenaerts egy filmben? Az rossz nem lehet! A film egyenesen szuper. Az alakítások és maga a történet is remek.

2016.04.25 Zsceeeka

Nagyon szeretem a francia filmeket, és Cotillard a maiak közül a kedvenc színésznőm. Megható történet és szép is egyben, ez a legjobb kombináció ebben a műfajban, és nem "érzelgik" túl sem.

2018.09.23 bbozsi

Gyönyörűen felvett film, kiváló színészek kifejezetten jó alakításával. Szokatlanul széles érzelmi spektrumot céloz a nézőben, és legnagyobb részt ügyesen is hat rájuk.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Nem egy megszokott film, érdekes a története a szereplők lenyűgözőek. Maga a baleset ábrázolása félelmetes volt számomra, én is fájdalmat éreztem közben. Ajánlom mindenkinek.

2016.06.27 Kirana80

Egyéni hangulattal rendelkező film, amiben két zseniális színész találkozása látható. Sokszor hasonlítják össze az Életrevalókkal, én ezzel nem értek egyet. Rusztikus a Matthias által megformált karakter, picit törékenyebb Marion, érdekes egyveleget... Több

2016.08.24 Emma109

érdekes film, remek jelenetekkel és alakításokkal. Néha jó kiszakadni az amerikai filmek bűvköréből.

2015.06.26 Mócii

Többször nézhető film. Tele van érzelemmel! Nekem minden tetszett benne: kiváló rendezés, forgatókönyv és hihetetlenül jó színészek! Én újra és újra megnézem, ha tehetem!

2017.01.08 des.tiny59 Nézhetetlen

Lehetőleg ez az a stílus amit messziről elkerülök. Nagyon nem szimpatikus amit ide adtak. Nem sok rossz filmet nézek meg de ez azok közül is az egyik legrosszabb. Véleményem szerint teljesen elszúrták. Azt kell mondjam, hogy egészen a végéig vállalható volt. Majd az utolsó 20 percben mindent tönkre vágtak benne.