Advertisement

Closer

Natalie Portman
Jude Law
Natalie Portman

Ildikó Bacskai   2021. 12. 10.

Közelebb (2004)

Négyszer futottam neki ennek a filmnek, várva az euforikus felismerést és a nagy megvilágosodást... Na ez nekem sosem jött el. Parádés színészgárda, valamit szeretne mondani a hanyatló kapcsolatok posványáról és mocskáról, de a képernyőn egy sor érthetetlen cselekmény és jelenet, csak néhány gyenge jellemű idiótát jelenít meg számomra, akik nem képesek kommunikációra, és az önismerettel is hadilábon állnak. Nekem csalódás volt.

indingo   2017. 04. 18.

A zenéjét kiemelném a filmnek az minőségi volt. A történet számomra nem szólt semmiről. legfőképpen nem olyan dologról amelyről filmet kéne csinálni.

ArpiHajdu és Réci   2017. 04. 09.

Szerelmi macska-egér játék

Huhh...hát nem könnyű megfogalmazni a véleményemet erről a filmről, már csak azért sem, mert egyelőre nem vagyok benne biztos, hogy megfelelően értem azt, amit a készítők szerettek volna kifejezni vele. A film számomra egy igazi szerelmi macska-egér... teljes kritika»

Deku   2017. 07. 26.

Több nívós színész is feltűnik a filmben mint például Natalie Portman és remekül is játszott. Szerintem teljesen rendben van mind a karakter felépítés mind pedig a történeté.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 11.

Hová tűnt a lényeg? Mi a mondanivaló? Nemigen kapunk választ, és szerintem mintha túlrendezték volna. Pedig a színészi gárda garancia egy jó mozira, és valahogy mégis. Semmilyen, és majdnem értékelhetetlen.

dailyfilmsan   2020. 12. 15.

Ez a film nekem nagyon nem jött át. Amellett, hogy trágár, nem szól semmiről, csak a hűtlen szeretőkről. A két pad közül az asztal alá esés, és a visszanyalt a fagyi szólásokkal tudnám csak leírni, hogy miről szól a film. Csapongó, és nem igazán van ... több»

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Én még a túltolt szexualitást is el tudtam volna viselni a filmben, ha éreztem volna valami mondanivalót vagy különlegességet a filmben, de ez elmaradt.

Az Egyesült Királyságban és az USA-ban zajlott a forgatás, összesen 12 helyszínen.

A világpremier az USA-ban, Los Angelesben volt 2004. november 22-én.

A Rotten Tomatoes oldalán 68%-ot kapott 203 kritika alapján.

Amerikában 1999-ben mutatták be először a színdarabot.

Maga a darab és a film is Mozart Cosi fan tutte-jének modernizált változata, ezt támasztja alá a kísérőzene is.