Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Közelebb (2004)

Closer

Kanyi   2021. 01. 16.

Nagyon nem értettem a történet lényegét, sőt már hülyének éreztem magam, amikor néztem.

indingo   2017. 04. 18.

A zenéjét kiemelném a filmnek az minőségi volt. A történet számomra nem szólt semmiről. legfőképpen nem olyan dologról amelyről filmet kéne csinálni.

ArpiHajdu és Réci   2017. 04. 09.

Szerelmi macska-egér játék

Huhh...hát nem könnyű megfogalmazni a véleményemet erről a filmről, már csak azért sem, mert egyelőre nem vagyok benne biztos, hogy megfelelően értem azt, amit a készítők szerettek volna kifejezni vele. A film számomra egy igazi szerelmi macska-egér... teljes kritika»

Deku   2017. 07. 26.

Több nívós színész is feltűnik a filmben mint például Natalie Portman és remekül is játszott. Szerintem teljesen rendben van mind a karakter felépítés mind pedig a történeté.

dailyfilmsan   2020. 12. 15.

Ez a film nekem nagyon nem jött át. Amellett, hogy trágár, nem szól semmiről, csak a hűtlen szeretőkről. A két pad közül az asztal alá esés, és a visszanyalt a fagyi szólásokkal tudnám csak leírni, hogy miről szól a film. Csapongó, és nem igazán van ... több»

Sabnock Sanatory   2020. 07. 11.

Hová tűnt a lényeg? Mi a mondanivaló? Nemigen kapunk választ, és szerintem mintha túlrendezték volna. Pedig a színészi gárda garancia egy jó mozira, és valahogy mégis. Semmilyen, és majdnem értékelhetetlen.

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Én még a túltolt szexualitást is el tudtam volna viselni a filmben, ha éreztem volna valami mondanivalót vagy különlegességet a filmben, de ez elmaradt.

Natalie Portman
Jude Law
Natalie Portman

Az Egyesült Királyságban és az USA-ban zajlott a forgatás, összesen 12 helyszínen.

A világpremier az USA-ban, Los Angelesben volt 2004. november 22-én.

A Rotten Tomatoes oldalán 68%-ot kapott 203 kritika alapján.

Amerikában 1999-ben mutatták be először a színdarabot.

Maga a darab és a film is Mozart Cosi fan tutte-jének modernizált változata, ezt támasztja alá a kísérőzene is.

Natalie Portman a forgatás elején meglepte Julia Robertset egy nyaklánccal, aminek a medáljába az volt belevésve, hogy "ribi". Ezzel a sok káromkodást tartalmazó szövegkönyvre utalt.

Julia Roberts a forgatás befejezése után egy "kis ribi" feliratú nyakláncot adott Portmannek.

A filmet 7 különböző díjjal jutalmazták, melyek nagy részét Portman és Owen kapta.

A film bevétele 115 és fél millió dollár volt, 27 millió dollárból készült el.

A filmnek színházi változata is ismert, 1997-ben volt az ősbemutatója, 2006-ban a Vidám Színpadon is láthatták a nézők.

(Bizsu82)