Vélemények: Közelebb (2004)

Sabnock Sanatory   2020. 07. 11.

Hová tűnt a lényeg?Mi a mondanivaló?Nemigen kapunk választ,és szerintem,mintha túlrendezték volna.Pedig a színészi gárda garancia egy jó mozira,és valahogy mégis.Semmilyen,és majdnem értékelhetetlen.

indingo   2017. 04. 18.

A zenéjét kiemelném a filmnek az minőségi volt. A történet számomra nem szólt semmiről. legfőképpen nem olyan dologról amelyről filmet kéne csinálni.

ArpiHajdu és Réci   2017. 04. 09.

Szerelmi macska-egér játék

Huhh...hát nem könnyű megfogalmazni a véleményemet erről a filmről, már csak azért sem, mert egyelőre nem vagyok benne biztos, hogy megfelelően értem azt, amit a készítők szerettek volna kifejezni vele. A film számomra egy igazi szerelmi macska-egér... teljes kritika»

Deku   2017. 07. 26.

Több nívós színész is feltűnik a filmben mint például Natalie Portman és remekül is játszott. Szerintem teljesen rendben van mind a karakter felépítés mind pedig a történeté.

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Én még a túltolt szexualitást is el tudtam volna viselni a filmben, ha éreztem volna valami mondanivalót vagy különlegességet a filmben, de ez elmaradt.

Lonka   2017. 07. 29.

Szereposztása minőségi azt el kell ismerni. A története eléggé felületes és minden a szex körül forog, ami elég unalmas és egysíkúvá teszi a filmet.

Timcsi   2019. 01. 20.

Nem gondolom magam prűdnek, de sok film értéke nincs neki.

Greeta   2017. 12. 09.

Eléggé áltagos sztori, ha nem lenne annyi ismert színész benne fel se kapná rá az ember a fejét. A férfi nő kapcsolatban kidolgozásában sem volt semmi különleges.

Loborg   2015. 02. 16.

Egy jó kis romantikus, de inkább dráma. El is lehet rajta gondolkodni, a színészek egész jól hozzák a formákat, nem elvesztegetett idő.

vargaeszter82@freemail.hu   2015. 11. 07.

Alapvetően a film is jó de a színházi előadást karakteresebb nek éreztem. A film talán azért ragadott meg kevésbé mert julia roberts nem tartozik a kedvenceim közé nem tartom profinak.

Robi92   2015. 11. 21.

Ez a film tükrözi a valóságot és hatásos,de elég lehangoló,mélyreható,lélektani dráma.A sztriptízbár jelenetért már érdemes megnézni :) Portmant és Owent jó volt nézni.

Acropolis   2017. 03. 09.

Bár színházi előadás formájában jobban tetszett a történet, a film sem volt rossz. A színészek választása megfelelő az adott karakterekhez és hitelesen alakítanak. Érdekes történet.

Henczi   2015. 03. 31.

Egész jól sikerült a film. Nem sablonos, sajátos hangulatot és életérzést sugároz. A színészeket jól megválasztották az adott szerepbe, mert nagyon élethűen alakítanak. Ajánlani tudom.

Akodako   2015. 03. 24.

A színházi előadást nem múlja felül, de jó a film is. Művészi filmnek mondanám. Nem egy sablonfilm, sajátos hangulata van.

Moria99   2015. 08. 21.

Kegyetlen! Ez az első szó, ami eszembe jut. Persze rögtön hozzá is teszem, hogy kegyetlen jó. Mert ez bizony az, magával ragadó szereplők és ámulatba ejtő volt a sztori. Így kell igazán szórakozni egy filmen.

Zsuzsy   2017. 08. 16.

Kicsit jobban tetszett a színházi változat de a film sem volt rossz. Mély érzelmi szálakat mutat be és hat a nézőre, van mondanivalója. A színészek karaktere illik a szerepbe.

Mmaarrttoonn   2016. 04. 02.

Lehet hogy az volt a baj hogy először a színházi előadást láttam és csak azután a filmet. A film már nem annyira jött át. De ha előzmények nélkül nézi az ember akkor igazi élmény lehet nem mindennapi történet.

kovacsbarn   2015. 03. 31.

Jó színészek vannak benne(na jó nem sok:-) de végig izgalmas. még az unalamas részeinél is :-)

kamivagyok   2015. 02. 17.

Remek romantikus film. Nem tucatdarab. érdemes leülni és időt szánni rá.

Loborg   2015. 02. 16.

mártilány   2016. 05. 02.

Érdekes volt és elgondolkodtató, bár számomra eléggé felvetődött a kérdés, hogy vajon a film valódi életproblémákról szól-e. Mármint ténylegesen felnőtt emberek küszködnek ilyen problémákkal? Tudom, hogy igen, de valahol ez akkor is szánalmas és kics... több»

papaja   2015. 08. 19.

Számomra a film nagyon mélynek akart látszani, ami valami nagy igazságot vagy tapasztalatot oszt meg az életről, kapcsolatokról, stb.-ről, de talán túl nagyot próbált fogni, és nem igazán sikerült egyben tartania az anyagot, kidolgoznia a szereplőket, és ez végül az egész rovására ment. Nem jött be túlságosan.