Közelebb

Closer

2017.03.09 Acropolis

Bár színházi előadás formájában jobban tetszett a történet, a film sem volt rossz. A színészek választása megfelelő az adott karakterekhez és hitelesen alakítanak. Érdekes történet.

2017.08.16 Zsuzsy

Kicsit jobban tetszett a színházi változat de a film sem volt rossz. Mély érzelmi szálakat mutat be és hat a nézőre, van mondanivalója. A színészek karaktere illik a szerepbe.

2015.08.21 Moria99

Kegyetlen! Ez az első szó, ami eszembe jut. Persze rögtön hozzá is teszem, hogy kegyetlen jó. Mert ez bizony az, magával ragadó szereplők és ámulatba ejtő volt a sztori. Így kell igazán szórakozni egy filmen.

2015.03.31 Henczi

Egész jól sikerült a film. Nem sablonos, sajátos hangulatot és életérzést sugároz. A színészeket jól megválasztották az adott szerepbe, mert nagyon élethűen alakítanak. Ajánlani tudom.

2015.11.21 Robi92

Ez a film tükrözi a valóságot és hatásos,de elég lehangoló,mélyreható,lélektani dráma.A sztriptízbár jelenetért már érdemes megnézni :) Portmant és Owent jó volt nézni.

2015.03.24 Akodako

A színházi előadást nem múlja felül, de jó a film is. Művészi filmnek mondanám. Nem egy sablonfilm, sajátos hangulata van.

2016.04.02 Mmaarrttoonn

Lehet hogy az volt a baj hogy először a színházi előadást láttam és csak azután a filmet. A film már nem annyira jött át. De ha előzmények nélkül nézi az ember akkor igazi élmény lehet nem mindennapi történet.

2015.03.31 kovacsbarn

Jó színészek vannak benne(na jó nem sok:-) de végig izgalmas. még az unalamas részeinél is :-)

2015.02.17 kamivagyok

Remek romantikus film. Nem tucatdarab. érdemes leülni és időt szánni rá.

2015.08.19 papaja

Számomra a film nagyon mélynek akart látszani, ami valami nagy igazságot vagy tapasztalatot oszt meg az életről, kapcsolatokról, stb.-ről, de talán túl nagyot próbált fogni, és nem igazán sikerült egyben tartania az anyagot, kidolgoznia a szereplőket, és ez végül az egész rovására ment. Nem jött be túlságosan.

2021.11.21 mafabfan

Kuszaság

Egyszerűen nem áll össze a történet, logikátlan, a szereplők csak sodródnak.

2016.05.02 mártilány

Érdekes volt és elgondolkodtató, bár számomra eléggé felvetődött a kérdés, hogy vajon a film valódi életproblémákról szól-e. Mármint ténylegesen felnőtt emberek küszködnek ilyen problémákkal? Tudom, hogy igen, de valahol ez akkor is szánalmas és kics... Több

2015.02.16 Loborg

Egy jó kis romantikus, de inkább dráma. El is lehet rajta gondolkodni, a színészek egész jól hozzák a formákat, nem elvesztegetett idő.