Közelebb

Closer

2021.12.10 Ildikó Bacskai

Közelebb (2004)

Négyszer futottam neki ennek a filmnek, várva az euforikus felismerést és a nagy megvilágosodást... Na ez nekem sosem jött el. Parádés színészgárda, valamit szeretne mondani a hanyatló kapcsolatok posványáról és mocskáról, de a képernyőn egy sor érthetetlen cselekmény és jelenet, csak néhány gyenge jellemű idiótát jelenít meg számomra, akik nem képesek kommunikációra, és az önismerettel is hadilábon állnak. Nekem csalódás volt.

Hová tűnt a lényeg? Mi a mondanivaló? Nemigen kapunk választ, és szerintem mintha túlrendezték volna. Pedig a színészi gárda garancia egy jó mozira, és valahogy mégis. Semmilyen, és majdnem értékelhetetlen.

2017.04.18 indingo

A zenéjét kiemelném a filmnek az minőségi volt. A történet számomra nem szólt semmiről. legfőképpen nem olyan dologról amelyről filmet kéne csinálni.

2017.04.09 ArpiHajdu és Réci

Szerelmi macska-egér játék

Huhh...hát nem könnyű megfogalmazni a véleményemet erről a filmről, már csak azért sem, mert egyelőre nem vagyok benne biztos, hogy megfelelően értem azt, amit a készítők szerettek volna kifejezni vele. A film számomra egy igazi szerelmi macska-egér... Teljes kritika

2020.12.15 dailyfilmsan

Ez a film nekem nagyon nem jött át. Amellett, hogy trágár, nem szól semmiről, csak a hűtlen szeretőkről. A két pad közül az asztal alá esés, és a visszanyalt a fagyi szólásokkal tudnám csak leírni, hogy miről szól a film. Csapongó, és nem igazán van ... Több

2017.11.05 Bazzzsi

Én még a túltolt szexualitást is el tudtam volna viselni a filmben, ha éreztem volna valami mondanivalót vagy különlegességet a filmben, de ez elmaradt.

2017.07.29 Lonka

Szereposztása minőségi azt el kell ismerni. A története eléggé felületes és minden a szex körül forog, ami elég unalmas és egysíkúvá teszi a filmet.

2017.12.09 Greeta

Eléggé áltagos sztori, ha nem lenne annyi ismert színész benne fel se kapná rá az ember a fejét. A férfi nő kapcsolatban kidolgozásában sem volt semmi különleges.

2019.01.20 Timcsi

Nem gondolom magam prűdnek, de sok filmértéke nincs neki.

2021.05.11 stewie_griffin_2005

A színészek jók voltak, Natalie Portmant imádom alapból, bár a Golden Globe lehet, túlzás volt neki ezért. A története számomra semmit nem mond, mondanivalót sem éreztem a filmben. Nézhető, de felejthető alkotás sajnos. Hozzáteszem, hogy a romantikus... Több

2021.08.27 De Matt

Nem jutottunk közelebb

Négy kitűnő színész játssza a főszerepet ebben a filmben, amelynek vannak izgalmas, érdekes részei is. A gond csak az, hogy valójában nem áll össze a történet. A fő motívum az őszinteség volna, de a karaktereknek – úgy tűnik – csak a partner őszintesége a fontos. A film végén a „csavar” érdekes ugyan, de nem derül ki, hogy mi a film valódi üzenete.

2015.02.16 Loborg

Egy jó kis romantikus, de inkább dráma. El is lehet rajta gondolkodni, a színészek egész jól hozzák a formákat, nem elvesztegetett idő.

2021.01.16 Kanyi

Nagyon nem értettem a történet lényegét, sőt már hülyének éreztem magam, amikor néztem.

2015.11.07 [email protected]

Alapvetően a film is jó de a színházi előadást karakteresebb nek éreztem. A film talán azért ragadott meg kevésbé mert julia roberts nem tartozik a kedvenceim közé nem tartom profinak.