Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login
NA

Szólíts a neveden

(Call Me by Your Name)

Kristofalmos  2017. 09. 11.

Sokan már a következő Oscar nagy esélyeseként tekintenek a filmre, és szerintem is tarolhat majd a díjkiosztón. Ami nálam negatívum,az az hogy annyira nem mindig tud magával ragadni,tehát vannak benne üresjáratok. De a színeszi alakítások zseniálisak!Timothée Chalamet nagy felfedezés, Armie Hammer végre meg tudta csillogtatni fantasztikus színésztudását és a film vége felé van egy Michale Stuhlbarg nagymonológ, ami valami eszméletlen gyönyörűre sikeredett.Az operatőri munka is dicsérendő mivel előszeretettel mozog a kamera és nem is akárhogy! A dráma pedig nagyon sokoldalú és elgondolkodtató. Szóval nagyon össze van rakva az év egyik, ha nem legmeghatóbb alkotása, amiben egyébként még a kifigurázásra kerül az olaszok temperamentuma is. Tehát a humora is nagyon rendben van a filmnek. Nálam. 9/10.

Smoking Barrels: Szólíts a neveden
Azt hiszem ilyen alkotások miatt érdemes moziba menni, bár a lezárás kétségkívül lehetne egy fokkal határozottabb.

9,5/10