Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Túl a barátságon (2005)

Brokeback Mountain

Heath Ledger

Lonka   2020. 09. 16.

Nagyon megrázó film és nem csak a beteljesületlen szerelem miatt. Én mindig bőgök rajta. Imádom!

indingo   2018. 03. 15.

Az egyik kedvencem Ang Leetől. Valahogy magával ragadja az embert a történet. Nem egy szokványos sztori, remek a szereposztása és hiteles is. A vége eléggé pityergős.

Deku   2017. 07. 26.

Ez nagyon furcsa volt, tökre mást vártam mint amit végig néztem és ez nem jött be. Ritka nagy csalódás volt a film. Pedig nagy elvárásokkal tettem le a voksomat a film mellett.

szaka123   2016. 01. 25.

A színészek kiválóak. Megvolt a kémia Heath és Jake között. SPOILER - Nagyot néztem, amikor két ennyire ismert színész egymásnak esik a vásznon - SPOILER VÉGE. Jó a sztori is, elég sok időt felölelő dráma, hosszú játékidővel, ami gyorsan elröppen, de a hatása alá kerülsz!

Szilonka   2019. 08. 06.

Imádtam a film természetközeliségét, szinte éreztem a friss levegőt az arcomon. A története gyönyörű és megrázó.

VvV   2019. 10. 27.

Gyönyörűen fényképezett film, bár ilyen tájak mellett nem is csoda. Remek a film arról, hogy mennyire kegyetlenek is tudunk lenni.

Timcsi   2019. 03. 31.

A műfajában szerintem a legjobb, nem akar provokálni, elmond egy történetet. Gyönyörű a természet megjelenítése és pazar a két főszereplő alakítása.

Anne Hathaway Sienna Millert ütötte ki a nyeregből a Laureen szerepéért folyó harcban.

Anne Hathaway úgy nyilatkozott, csak akkor vállal meztelen jelenetet a filmvásznon, ha annak fontos jelentőssége van a történetben, 22 éves korában a Túl a barátságon-ért azonban ezt is bevállalta a színésznő.

Jake Gyllenhaal a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díját.

Heath Leadger filmbeli feleségétől Michelle Williams-től, valóságban jegyesétől született gyermekük.

(Kirana80)

A film azonos című novellája alapján készült.