Túl a barátságon (2005)

Brokeback Mountain

indingo   2018. 03. 15.

Az egyik kedvencem Ang Leetől. Valahogy magával ragadja az embert a történet. Nem egy szokványos sztori, remek a szereposztása és hiteles is. A vége eléggé pityergős.

Deku   2017. 07. 26.

Ez nagyon furcsa volt, tökre mást vártam mint amit végig néztem és ez nem jött be. Ritka nagy csalódás volt a film. Pedig nagy elvárásokkal tettem le a voksomat a film mellett.

szaka123   2016. 01. 25.

A színészek kiválóak. Megvolt a kémia Heath és Jake között. SPOILER - Nagyot néztem, amikor két ennyire ismert színész egymásnak esik a vásznon - SPOILER VÉGE. Jó a sztori is, elég sok időt felölelő dráma, hosszú játékidővel, ami gyorsan elröppen, de a hatása alá kerülsz!

Timcsi   2019. 03. 31.

A műfajában szerintem a legjobb, nem akar provokálni, elmond egy történetet. Gyönyörű a természet megjelenítése és pazar a két főszereplő alakítása.

Bizsu82   2015. 04. 22.

Mély érzésekkel teli, romantikusnak is mondható dráma, aminek van mondanivalója. Sztorija különleges, egyedülálló hangulatú film. Nem egy pörgős film, de ennek ellenére nem vontatott.

Heath Ledger

Anne Hathaway Sienna Millert ütötte ki a nyeregből a Laureen szerepéért folyó harcban.

(ArpiHajdu és Réci )

Anne Hathaway úgy nyilatkozott, csak akkor vállal meztelen jelenetet a filmvásznon, ha annak fontos jelentőssége van a történetben, 22 éves korában a Túl a barátságon-ért azonban ezt is bevállalta a színésznő.

(ArpiHajdu és Réci )

Jake Gyllenhaal a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díját.