Fogadom

Fogadom

The Vow
sanyika

Rachel McAdams

Paige (Rachel McAdams) és Leo (Channing Tatum) alighogy összeházasodtak, már is egy szörnyű tragédia áll boldogságuk útjába. A havas úton autóbalesetet szenvednek, amelynek következtében Paige kómába kerül. Szerencsére sikerül felkelnie a kómából, de a nő nem emlékszik az elmúlt néhány évre,… Több

Rendező: Michael Sucsy
Premier (HU): 2012.02.09. | Netflix (2024.01.01.)

2022.06.15 Lóri Ádámcsik

Az előzetes alapján jónak tűnt

Meghozta a kedvemet az előzetes, de a film el is vette kicsit. A közepétől nagyon laposnak éreztem. A szereplők passzoltak egymáshoz, de a történeten még dolgozhattak volna kicsit.

2018.10.01 dailyfilmsan

Egyik kedvenc romi filmem. Mindig jó megnézni, nem a túl nyálas nem a csipi-csöpi kategória. Nem mellesleg a romantikus filmek koronázatlan királynője Rachel McAdams nagyszerű benne. Kellemes végignézni és belegondolni hogy valóban van ilyen szerelem ahol mind1 mi történik a felek visszatalálnak egymáshoz.

2018.01.19 mamiéstöti2

Nagyon szép romantikus film, két nagyon tehetséges színésszel, mely egyedülállóan sikerült, bár a női főszereplő nekem nem szimpatikus.

2017.07.23 Deku

Remek kis romantikus film pedig nem szokásom ezt nézni. Ez viszont ott volt a toppon színészileg és történetileg is. Megható és egyben aranyos szeretni való film.

2017.12.24 diumiu

Nagyon szép és megható filmről van szó. Nálam szem nem maradt szárazon. Igazán megható az a küzdelem amit a film bemutat. Ajánlom mindenkinek ezt a különleges filmet.

A film zenéjét 2012 februárjában a Madison Gate Records kiadta önálló albumként.Szerző: ps

Ez volt a Spyglass Entertainment utolsó filmje, mielőtt felvásárolta volna őket az MGM.Szerző: ps

A forgatás helyszínéül Chicago és Toronto szolgált.Szerző: ps

A forgatás 2010 augusztusa és novembere között zajlott.Szerző: ps