Fogadom

The Vow

2022.06.15 Lóri Ádámcsik

Az előzetes alapján jónak tűnt

Meghozta a kedvemet az előzetes, de a film el is vette kicsit. A közepétől nagyon laposnak éreztem. A szereplők passzoltak egymáshoz, de a történeten még dolgozhattak volna kicsit.

2018.10.01 dailyfilmsan

Egyik kedvenc romi filmem. Mindig jó megnézni, nem a túl nyálas nem a csipi-csöpi kategória. Nem mellesleg a romantikus filmek koronázatlan királynője Rachel McAdams nagyszerű benne. Kellemes végignézni és belegondolni hogy valóban van ilyen szerelem ahol mind1 mi történik a felek visszatalálnak egymáshoz.

2018.01.19 mamiéstöti2

Nagyon szép romantikus film, két nagyon tehetséges színésszel, mely egyedülállóan sikerült, bár a női főszereplő nekem nem szimpatikus.

2017.07.23 Deku

Remek kis romantikus film pedig nem szokásom ezt nézni. Ez viszont ott volt a toppon színészileg és történetileg is. Megható és egyben aranyos szeretni való film.

2017.12.24 diumiu

Nagyon szép és megható filmről van szó. Nálam szem nem maradt szárazon. Igazán megható az a küzdelem amit a film bemutat. Ajánlom mindenkinek ezt a különleges filmet.

2015.06.23 Curacao86

Szerethető, élvezhető és értékelhető, jobb fajta romantikus / dráma filmek közül való. Valami azonban, az a bizonyos szikra, a főszereplők egyénisége és a köztük lévő harmónia ellenére is nem igazán áll össze az egész egy mély nyomot hagyó, maradandó alkotássá.

2019.01.14 szabomarc

Szép történet, jó színészekkel, leköti az ember figyelmét végig. Az alaphelyzet érdekes és elgondolkodtató, a történetvezetés pedig összességében tetszett, ajánlom.

2015.02.16 Evcsi95

Mikor megtudtam, hogy valós történeten alapul, muszáj volt megnéznem. Nos, nem kellett csalódnom. Szomrú, de egyben boldog is, hiszen happy end a vége a borzalmas befejezésnek, bár Paige a mai napig nem emlékszik a férjére.

2018.07.06 oneminute

Nagyon szép romantikus film. Mély érzéseket mutat be, igazán megható. Nézd meg mindenképp.

2015.06.29 Prücsök

Nem egy túl eredeti film, de nekem valamiért mégis nagyon elnyerte a tetszésemet. Nagyon tetszett a felépítése és az a tudat, hogy igaz történeten alapul, a férfi küzdelme pedig nagyon megható! Kiváló film!

2015.04.25 adibandii

Imádtam.Rachel McAdams és Channing Tatum nagyon jók eggyütt,és egyben szomorú is a sztori.Szörnyű érzés nem emlékezni valaki olyanra,akit azelőtt szerettél.Lényegretörő,tanulságos és szomorú fil volt,de mindenképp megéri megnézni.

2015.06.14 pindurcat

A filmet az élet írta, ezért is annyira hiteles. Jók a karakterek, mindenki a "hel helyén van", a forgatókönyvtől kicsit többet vártam. Összegezve érdemes megnézni.

2015.06.28 Mócii

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

2015.06.20 Kellangy

Channing Tatum alakítása jó, karaktere szerethető, a film sajnos nem épp happy end, sajnáltam a végét, kicsit keserédes film, de elgondolkodtató, és egy estét megér.