Vélemények: Fogadom (2012)

talentorflirt   2019. 05. 04.

Amennyiben romantikus filmként tekintünk rá, ahhoz kapcsolódóan teljesítette az elvárásokat. A visszataláló szerelem toposza viszont nem volt váratlan.

dailyfilmsan   2018. 10. 01.

Egyik kedvenc romi filmem. Mindig jó megnézni, nem a túl nyálas nem a csipi-csöpi kategória. Nem mellesleg a romantikus filmek koronázatlan királynője Rachel McAdams nagyszerű benne. Kellemes végignézni és belegondolni hogy valóban van ilyen szerelem ahol mind1 mi történik a felek visszatalálnak egymáshoz.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Nagyon szép romantikus film, két nagyon tehetséges színésszel, mely egyedülállóan sikerült, bár a női főszereplő nekem nem szimpatikus.

Deku   2017. 07. 23.

Remek kis romantikus film pedig nem szokásom ezt nézni. Ez viszont ott volt a toppon színészileg és történetileg is. Megható és egyben aranyos szeretni való film.

Edii   2015. 04. 24.

Nagyon szép romantikus film, igaz történet alapján. Nekem nagyon tetszett, megható film, a férfi küzdelme pedig a szerelméért nagyon megindító. A színészek is tökéletesek voltak számomra.

diumiu   2017. 12. 24.

Nagyon szép és megható filmről van szó. Nálam szem nem maradt szárazon. Igazán megható az a küzdelem amit a film bemutat. Ajánlom mindenkinek ezt a különleges filmet.

szabomarc   2019. 01. 14.

Szép történet, jó színészekkel, leköti az ember figyelmét végig. Az alaphelyzet érdekes és elgondolkodtató, a történetvezetés pedig összességében tetszett, ajánlom.

Curacao86   2015. 06. 23.

Szerethető, élvezhető és értékelhető, jobb fajta romantikus / dráma filmek közül való. Valami azonban, az a bizonyos szikra, a főszereplők egyénisége és a köztük lévő harmónia ellenére is nem igazán áll össze az egész egy mély nyomot hagyó, maradandó alkotássá.

Evcsi95   2015. 02. 16.

Mikor megtudtam, hogy valós történeten alapul, muszáj volt megnéznem. Nos, nem kellett csalódnom. Szomrú, de egyben boldog is, hiszen happy end a vége a borzalmas befejezésnek, bár Paige a mai napig nem emlékszik a férjére.

oneminute   2018. 07. 06.

Nagyon szép romantikus film. Mély érzéseket mutat be, igazán megható. Nézd meg mindenképp.

adibandii   2015. 04. 25.

Imádtam.Rachel McAdams és Channing Tatum nagyon jók eggyütt,és egyben szomorú is a sztori.Szörnyű érzés nem emlékezni valaki olyanra,akit azelőtt szerettél.Lényegretörő,tanulságos és szomorú fil volt,de mindenképp megéri megnézni.

Prücsök   2015. 06. 29.

Nem egy túl eredeti film, de nekem valamiért mégis nagyon elnyerte a tetszésemet. Nagyon tetszett a felépítése és az a tudat, hogy igaz történeten alapul, a férfi küzdelme pedig nagyon megható! Kiváló film!

Mócii   2015. 06. 28.

Kiváló film. Imádom a romantikus filmeket és ez is elnyerte a tetszésemet. A története kiváló, a színészek pedig nagyon jót alakítanak! Csak ajánlani tudom!

Kellangy   2015. 06. 20.

Channing Tatum alakítása jó, karaktere szerethető, a film sajnos nem épp happy end, sajnáltam a végét, kicsit keserédes film, de elgondolkodtató, és egy estét megér.

pindurcat   2015. 06. 14.

A filmet az élet írta, ezért is annyira hiteles. Jók a karakterek, mindenki a "hel helyén van", a forgatókönyvtől kicsit többet vártam. Összegezve érdemes megnézni.

sullerb1022   2015. 04. 24.

Nekem tetszett ez a film, nem giccses, nem túl nyálas, bár a vége teljesen más volt, mint amire számítottam, de jó értelemben volt más. Egyszer mindenképp meg lehet nézni. Ajánlom másnak is, hogy nézze meg, ha unatkozik vagy épp rossz az idő. :)

NLHF   2017. 05. 22.

Nem vagyok oda a romantikus filmekért, de ez... Kihagyhatatlan! A legszebb történeteket az élet írja. Az ember akaratlanul is belegondol, hogy milyen lenne, ha vele történne meg ez. Ha egyik napról a másikra elfelejtene az életéből öt évet.

Niki88   2015. 11. 23.

Igazán jó romantikus film.Megtanít arra hogy értékeljük a hűséget!Tetszett a film vége,általában azt elszokták rontani de itt nem pont így volt jó.Ha a történetnek valóban van igazság alapja akkor gyönyörű!

lengerildiko98   2018. 05. 24.

Nagyon szép történet !

kicilany   2015. 01. 21.

Könnyed, előre borítékolható sztori egy jó pasi főszereplésével.

Doloresz89   2019. 02. 03.

Igazán szép mondanivalójú, jól megrendezett film, McAdams és Tatum nagyon édes páros. Zsepiket elő!

Cintia   2015. 01. 27.

Nekem nagyon tetszett ez a film is. Aranyos, romantikus film kedven színészeimmel

sanyika   2015. 01. 31.

Kicsit szomorkás volt ez a történet. Az elején minden rendbe volt, Paige Leoval van, de utána történik egy csuny autobalesetük és Paige elveszti az emlékezetét és igy Leot is elfelejtette nem ismeri fel,de Leo minden áron visszaakarja szerezni és a végén sikerül is szerintem. Nállam ez 5/4

Ancsi   2015. 03. 24.

Kedvenc romantikus filmjeim egyike. Nagyon megindító a szerelme a pasinak, hogy nem adja fel és küzd a lányért.

reat   2015. 02. 15.

Nekem nagyon tetszett. Nem annyira sablonos. Elgondolkodtató, hogy az ember mit is tenne ugyanebben a szituációban. A szereplők bűbájosak benne, főleg Rachel McAdams de Channing Tatum és nagyon szerethető karakter. Tökéletes Valentin-napi film.

justynaw   2015. 08. 26.

Ami miatt jó a film az az, hogy megtörtént eseményeken alapul. A rendező kellő igénnyel bánik a karakterek belső vívódásaival, igazi drámát láthatunk. A film azonban korántsem tökéletes, a sok líraiság a film élvezhetőségének rovására megy, időről id... több»

juliS   2015. 04. 17.

Nem egy rossz film, de nem is különösebben jó. A karakterek jól ki vannak találva és a színészek is jól játszanak. A film viszont nem igazán bővelkedik cselekményben. Nem mondhatom, hogy unalmas, mert dráma az mindig van, de éppenséggel izgalmasnak sem mondható. Átlagos dráma egy kis romantikus felhanggal.