A szerelem bősége

Feast of Love

2021.11.22 dandelion1983

Jó film, de mégsem tudtam eléggé szeretni, néha elnagyoltnak éreztem, és nem elég kidolgozottnak.

2020.01.04 indingo

Többféle történetet ismerhettünk meg, amely szálak a végére összefutottak. Izgalmas szereposztás, olykor humoros történet, amely elég életszagú, de mégis dráma.

2020.03.04 Lonka

Picit fájdalmas film volt, több volt benne a könny mint a nevetés. Párszor még biztosan megézem.

2020.01.07 petraszab

Elég megrázó film. Bármelyik pillanatban történhet valami olyan az életünkbe, amely örökre megváltoztat mindent.

2015.02.01 Curacao86

Egy majdnem tökéletes romantikus víg-dráma, kötelező megnézni, már csak a szereplők miatt is. :)

2017.07.31 KATE

Nehéz nem szeretni ezt a filmet, annyira emberközeli. A karakterek remekül el vannak találva, talán a legtöbbünk tud is vele azonosulni, és nagyon jól illeszkednek is a film hangulatába. Ami talán egy kissé keserű szájízt hagyott nálam az az összecsapott lezárás. Igencsak sietettek vele az alkotók.

2016.07.25 nándi99

Sajnos azt kell, hogy mondjam ez egy elég rosszul megírt történet. A szokásos kliséken sajnos nem igazán tud túllépni, bár a habkönnyű téma igencsak dinamikusan viszi előre a sztorit. Egyszóval megvan a maga sajátos tempója. Kicsit féltem, amikor meg... Több