Alkonyat: Hajnalhasadás - 2. rész (2012)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

Alkonyat: Hajnalhasadás - 2. rész

kevelin   2019. 06. 02.

lehet tagadni hogy az ember nem nézte főleg lányként kisebb korában a sorozatot cska nem érdemes. sajnos a két főszereplő robert és kristen benne ragadtak ebbe a szerepben amit azóta se tudnak magukról lemosni. bár hatalmas népszerűségnek örvend a ma... több»

Deku   2017. 09. 24.

Frenetikus kis film ez, ennél nem unatkozik az ember egy percre sem. Nem számítottam ilyenre az igaz. Viszont szerencsére bitang kis alkotás. Túlzás lenne azt állítani, hogy a legjobb de nagyszerű.

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

A sorozat legjobb része, a legjobb csatajelenettel. Akkor ha 14 éves lány vagy. Amúgy nem fogod élvezni. Mindenesetre annak, aki a könyveket szerette, jó szórakozás lesz a film is, mert többnyire visszaadja a könyv lényegét. Pont jó hosszúságú film,... több»

Norbi   2018. 07. 27.

Elég pörgős lett, mondjuk ezt is vártam mint lezáró epizódot. Kicsit untam már a szereplők tipikusságát, vártam valami nagyobb változást egy-két karakterben.

diumiu   2017. 06. 30.

A véleményem pozitív, méltó befejezést kapott a történet ezzel a résszel. Izgalmas, fordulatos, a csata jelenet meg kifejezetten kiemelkedő. Ajánlom mindenkinek!

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Örültem, hogy már vége lett, mert egy indokolatlanul elhúzott történet ez az Alkonyat sztori. Érdekelt, hogy miként zárják le a történetet, de nem nézném újra.

petraszab   2019. 05. 20.

Méltó befejezése a korábbiaknak. Pont olyan béna mint az előző részek. Az mondjuk a dicséretére válhat, hogy lett befejezése, elvarrták a szálakat és nem hagyták félbe a dolgokat.

A 2012-es Arany Málna díjkiosztón 7 díjat is "nyert" a film. Többek között a legrosszabb film és a legrosszabb színésznő díjakat is.

(GedyPapa)

A filmet az USA-ban és Kanadában forgatták.

(HETEDIK )

A végső harci jelenet nem volt a könyvben.

(HETEDIK )

A végső harci jelenetben valódi statiszták szerepeltek.

(HETEDIK )

Az előző résszel egyidőben forgatták le.

(HETEDIK )

75 millió dollárból forgatták.

(HETEDIK )

A franchise utolsó része.

(HETEDIK )

Condon második Alkonyat mozija.

(HETEDIK )

A filmben CGI technológiát alkalmaztak.

(HETEDIK )

Az utolsó részben összesen 2000 speciális effektust használtak, amit nem igazán lehet észrevenni.

(lolita13)