Alkonyat: Hajnalhasadás - 2. rész (2012)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

Alkonyat: Hajnalhasadás - 2. rész

Ildikó Bacskai   2022. 04. 03.

Alkonyat: Hajnalhasadás - 2. rész (2012)

A Twilight Saga utolsó része nagyon erősre sikeredett, nagyszerű a megjelenítése a más törzsekből származó vámpíroknak, izgalmas fordulatok, gyönyörű tájak, válogatott zenék. Az egyik legjobban sikerült rész. Én javaslom a stílus kedvelőinek, hogy időről időre nézzék egyben a sorozatot.

Deku   2017. 09. 24.

Frenetikus kis film ez, ennél nem unatkozik az ember egy percre sem. Nem számítottam ilyenre az igaz. Viszont szerencsére bitang kis alkotás. Túlzás lenne azt állítani, hogy a legjobb de nagyszerű.

MoviesChris   2022. 03. 02.

A Hajnalhasadás második része ugyanolyan szinten van nálam, mint az előző kettő Twilight-film. És ez egy jó szint. Továbbra is úgy gondolom, hogy divat lett utálni az Alkonyat-filmeket. És én is látom a hibákat, amiből van bőven, és elég veszélyes h... több»

puffancshercegnő   2016. 09. 10.

A sorozat legjobb része, a legjobb csatajelenettel. Akkor ha 14 éves lány vagy. Amúgy nem fogod élvezni. Mindenesetre annak, aki a könyveket szerette, jó szórakozás lesz a film is, mert többnyire visszaadja a könyv lényegét. Pont jó hosszúságú film,... több»

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Örültem, hogy már vége lett, mert egy indokolatlanul elhúzott történet ez az Alkonyat sztori. Érdekelt, hogy miként zárják le a történetet, de nem nézném újra.

Norbi   2018. 07. 27.

Elég pörgős lett, mondjuk ezt is vártam mint lezáró epizódot. Kicsit untam már a szereplők tipikusságát, vártam valami nagyobb változást egy-két karakterben.

diumiu   2017. 06. 30.

A véleményem pozitív, méltó befejezést kapott a történet ezzel a résszel. Izgalmas, fordulatos, a csata jelenet meg kifejezetten kiemelkedő. Ajánlom mindenkinek!

A 2012-es Arany Málna díjkiosztón 7 díjat is "nyert" a film. Többek között a legrosszabb film és a legrosszabb színésznő díjakat is.

(GedyPapa)

A filmet az USA-ban és Kanadában forgatták.

(HE7EDIK )

A végső harci jelenet nem volt a könyvben.

(HE7EDIK )

A végső harci jelenetben valódi statiszták szerepeltek.

(HE7EDIK )

Az előző résszel egyidőben forgatták le.