Alkonyat: Hajnalhasadás - 2. rész

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2022.04.03 Ildikó Bacskai

Alkonyat: Hajnalhasadás - 2. rész (2012)

A Twilight Saga utolsó része nagyon erősre sikeredett, nagyszerű a megjelenítése a más törzsekből származó vámpíroknak, izgalmas fordulatok, gyönyörű tájak, válogatott zenék. Az egyik legjobban sikerült rész. Én javaslom a stílus kedvelőinek, hogy időről időre nézzék egyben a sorozatot.

2017.09.24 Deku

Frenetikus kis film ez, ennél nem unatkozik az ember egy percre sem. Nem számítottam ilyenre az igaz. Viszont szerencsére bitang kis alkotás. Túlzás lenne azt állítani, hogy a legjobb de nagyszerű.

2016.09.10 puffancshercegnő

A sorozat legjobb része, a legjobb csatajelenettel. Akkor ha 14 éves lány vagy. Amúgy nem fogod élvezni. Mindenesetre annak, aki a könyveket szerette, jó szórakozás lesz a film is, mert többnyire visszaadja a könyv lényegét. Pont jó hosszúságú film,... Több

2017.10.20 Bazzzsi

Örültem, hogy már vége lett, mert egy indokolatlanul elhúzott történet ez az Alkonyat sztori. Érdekelt, hogy miként zárják le a történetet, de nem nézném újra.

2018.07.27 Norbi

Elég pörgős lett, mondjuk ezt is vártam mint lezáró epizódot. Kicsit untam már a szereplők tipikusságát, vártam valami nagyobb változást egy-két karakterben.

2017.06.30 diumiu

A véleményem pozitív, méltó befejezést kapott a történet ezzel a résszel. Izgalmas, fordulatos, a csata jelenet meg kifejezetten kiemelkedő. Ajánlom mindenkinek!

2019.05.20 petraszab

Méltó befejezése a korábbiaknak. Pont olyan béna mint az előző részek. Az mondjuk a dicséretére válhat, hogy lett befejezése, elvarrták a szálakat és nem hagyták félbe a dolgokat.

2019.06.02 kevelin

lehet tagadni hogy az ember nem nézte főleg lányként kisebb korában a sorozatot cska nem érdemes. sajnos a két főszereplő robert és kristen benne ragadtak ebbe a szerepben amit azóta se tudnak magukról lemosni. bár hatalmas népszerűségnek örvend a ma... Több

2018.08.07 BaloghBogi42

Hát..ez a rész egész vegyes érzelmeket váltott ki belőlem. Amikor Bella vámpír lett, és megtámadta Jacob-ot a bevésődés miatt az egy kicsit kiakasztott. Elvégre ezzel a cselekedettel megmentette az egyetlen lánya életét, és ez mellett, nem is ő tehet... Több

2021.03.29 Rea387147

Imádom!!

Ezt a részét is képes vagyok századjára is végignézni, mint legelőször. A karaktereket imádtam az első rész óta, most viszont még jobban. A jelenetek úgyszint itt is remekművek,a forgatási helyszínek meseszépek. A filmzenék pedig úgyszintén lenyűgözőek számomra. Mindenkinek ajánlom ezt a filmet. (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧

2017.10.18 SzFa

A regényt nagyon élveztem, de a film nagyon gyengére sikerült. Szerintem Kristen Stewart ahogy alakítja Bellát az elég siralmas sápadt és folyton tátja a száját, de Robert Pettinsont is ki herélték a filmben. A történet elég lájtos, de a megvalósítás elég nyomasztó lett. Egyik rész sem sikerült valami jól, szerintem.

2017.12.30 authorgirlll

Az elején abba az illúzióba ringatott a film hogy most már minden rendben lesz nincs több gond és Bella végre halhatatlan ott a gyerek is akivel ugyan mindenki foglalkozik csak a saját szülei nem. Erre jön a Volturi aki gonoszkodik, de nem ez a legn... Több

2015.07.26 szd91

Nem rossz, de már nem is mutat sok újat. A képvilág nem tetszik, értem hogy a történet komor, misztikus részét erősíti, de nekem nem jött be. A könyvet követi a sztori, nem ad hozzá nem is vesz el belőle. Nézhető, de nem egy nagy szám.

2015.06.13 Brigusz724

Na ebben a részben elég jóra sikerült a csatajelenet, az legalább valami. Amúgy tényleg izgalmas és fordulatos lett ez a film, szerintem ez a legjobb mind közül.