Alkonyat: Hajnalhasadás - 2. rész

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2015.01.28 Bernyke

Igazat kell, hogy adjak az előttem szólóknak! Tényleg ez lett a legkirályabb része a film-sorozatnak!

2015.01.26 agnes

A legjobb rész ! Ezt az egy részt szeretem az összes közül!

2015.02.25 *zsanka

Ez a rész lett a legjobb. Ez a kedvencem. Lebilincselő és romantikus. :) Imádom! Szép történet, az egész széria legjobb epizódja.

2015.01.31 sinkotiborne

Remek film és ez az utolsó rész sikerült szerintem a legjobban, lebilincselő és romantikus, minden percét élveztem :) Várom a folytatást :P

2015.01.27 S.Nikolett

Nagyon jó! Én személy szerint szeretem az Alkonyat filmeket, persze nem rajongásig, de élveztem őket, talán a legjobb rész ez lett a legtöbb körül!

2015.01.31 retine43

Összességében azt kell mondjam, hogy egyszer meg lehet nézni, ha nagyon muszáj, de szerintem érdemtelenül túl lett rajongva ez a sorozat. Nem azért mert nyálas, hanem mert színvonaltalan, a történet is, és annak filmre vitele is.

2015.03.30 anolib

Hát én csalódtam ebbe a filmbe. Mondjuk az előző rész után nem számítottam többre, de akkor sem értem, hogy lehet így befejezni. Kár érte, pedig bíztam benne, hogy kap egy jó lezárást a történet, de így nem tudok 2 csillagnál többet adni rá.

2015.03.03 balogh.petr

A csata egész jó lett, de valójában ennek a filmnek semmi értelme. A története egy mondatban összefoglalható, habár az előző részekben még ennyi sem történt.

2015.01.28 Ágnes

Nagyon imádooom :) Fantasztikus film lett, és ez a legjobb része. Szuper!!

2015.01.28 Sritech

Talán az Alkonyat-sorozatnak ez a része lett a legjobban megcsinálva.. Nem az a nyálas, csöpögős, mint az első pár rész...

2016.06.26 Zsombi

Na jó, értem én, hogy ez lett a legjobb rész, de ez még mindig olyan, mintha azt mondanám, hogy bár katasztrófa történt, azért végre sikerült megtalálni a fekete dobozt. Ez már senkin nem segít.

2016.05.30 [email protected]

Imádom ezt a részt, fantasztikus, nagyon gyönyörű. Bella vámpírkent - de jó lenne ha fojtatúdna!

2018.08.02 Eniiikee

Mint írtam legjobb film sorozat a világon. Minden részét imádtam.

2015.07.24 dosty

Kimondottan szórakoztató film lett a Hajnalhasadás 2., és ezt most nem iróniából mondom. Ami egy ilyen vámpíros tinédzser románcba kell, az mind benne volt, ez a film nem ígér semmi többet. Ez ebben a formájában teljesen korrekt, de mielőtt véleményt alkotnál róla, tedd félre az előítéleteidet, és nézd meg.