Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Alkonyat: Újhold (2009)

The Twilight Saga: New Moon

Alkonyat: Újhold

petraszab   2019. 05. 20.

Ez a Cullen család elég idegesítő volt. A történet ott folytatódik, ahol az első abbamaradt és a feszültség is maradt olyan lagymatag, mint a korábbi részben volt.

Deku   2017. 10. 25.

Nem lett túl bonyolult a történet és ez érződik is de így is nagyon szuper a történet. Szerethetőek a karakterek és nem is egysíkúak, ami nagy előny ezen kívül a történet is fenomenális.

MP170506   2016. 11. 23.

Nem rossz, meg lehet nézni egyszer, de véleményem szerint ez csak közepes lett. A történet unalmas, lassú, a színészek alakítása pedig semmitmondó, nem igazán tudják hozni a karakterüket...

Szilonka   2018. 04. 06.

Kapcsolat terén a nagy dolgok már az első részben megtörténtek itt inkább a család, meg az ellenséggel való történések töltik ki a játékidőt. Egynek elment.

Norbi   2018. 07. 27.

Ennél a résznél már éreztem, hogy nem lesz megállás, de itt még egészen pofásra sikerült a film. A színvonal maradt, ahogy a menő harcok is, szerencsémre.

A filmben CGI technológiát alkalmaztak.

(HETEDIK )

Pattinson kedvenc könyve az Ùjhold.

(HETEDIK )

Lautner parókát viselt a forgatás alatt.