Alkonyat: Újhold (2009)

The Twilight Saga: New Moon

Alkonyat: Újhold

Lizzie389758   2021. 08. 17.

Tinirománc

Szerintem a könyveket kell először elolvasni, és akkor sokkal jobban élvezhető a filmadaptáció, mert tudod a hátteret. Én előbb úgy láttam, hogy nem olvastam, és utána olvasás után megint megnéztem, és így sok dolognak több értelme van. :) Rob Pattison szerintem nagyon jól lett kiválasztva, és persze Michael Sheen Aro szerepére... ha valaki odafigyelt az erre a szerepre kitalált suttogására. :D

Deku   2017. 10. 25.

Nem lett túl bonyolult a történet és ez érződik is de így is nagyon szuper a történet. Szerethetőek a karakterek és nem is egysíkúak, ami nagy előny ezen kívül a történet is fenomenális.

Sabnock Sanatory   2020. 10. 30.

Nekem mindegyik része amolyan kötelezően egyszer nézős tinifilm. Húzzák, nyúzzák, de valahogy értelmetlen és káoszos az egész. Némi CGI dob rajta, de igazán ennyi és nem több.

MP170506   2016. 11. 23.

Nem rossz, meg lehet nézni egyszer, de véleményem szerint ez csak közepes lett. A történet unalmas, lassú, a színészek alakítása pedig semmitmondó, nem igazán tudják hozni a karakterüket...

Szilonka   2018. 04. 06.

Kapcsolat terén a nagy dolgok már az első részben megtörténtek itt inkább a család, meg az ellenséggel való történések töltik ki a játékidőt. Egynek elment.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Kíváncsi voltam a filmre, az első rész után. Eléggé hasonló a története, az alapsztorit alig viszi előre. Egynek elment, de igazából csak szenvedtek a filmben a szereplők.

Norbi   2018. 07. 27.

Ennél a résznél már éreztem, hogy nem lesz megállás, de itt még egészen pofásra sikerült a film. A színvonal maradt, ahogy a menő harcok is, szerencsémre.

A filmben CGI technológiát alkalmaztak.

(7ETEDIK )

Pattinson kedvenc könyve az Ùjhold.

(7ETEDIK )

Lautner parókát viselt a forgatás alatt.

(7ETEDIK )

Forks túrista látványosság lett.

(7ETEDIK )

Lautner jelölve volt MTV Movie Award díjra.