The Twilight Saga: Eclipse
bigi

Edward, a vámpír és szerelme, a halandó Bella újabb akadályokkal kell, hogy szembenézzen. A nagyszabású fantasy saga újabb darabjában Bella rájön, hogy legjobb barátja vérfarkas, márpedig vámpírok és vérfarkasok között ősi, kibékíthetetlen ellentét dúl. Bella a szerelem és a barátság hívószava… Több

Forgatókönyvíró: Melissa Rosenberg
Premier (HU): 2010.06.30.
Több

2022.04.02 Ildikó Bacskai

Alkonyat: Napfogyatkozás (2010)

A Twilight Saga 3. része, amelyben a kialakult konfliktus és feszültség fokozódik tovább, rendezés szempontjából nem érzem túl erősnek a filmet, és engem rettenetesen zavar az egyik színész lecserélése is. A főszereplők, a filmzene és az alaptörténet miatt nem rossz film, de a sorozatnak nem erős epizódja.

2017.10.25 Deku

Habár én a végét máshogy oldottam volna meg mégis imádtam és bárki egy jót akar filmezni ezt javasolnám először neki. Annyira oda tették a filmet, hogy nekem ez lett az egyik legnagyobb kedvencem.

2018.04.06 Szilonka

Mindenkinek ez a Bella kell. A története kicsit gyermeteg. Az egész rész a vámpír legyek vagy sem nagyon érdekes és érdekfeszítő kérdésről szól. A harmadik részre már nagyon kimerült a film.

2021.10.30 Lonka

Az előző részek sem voltak a kedvenceim, de ez még annyira sem tetszett. Tinidráma az egész, és sok-sok logikai hiba is volt benne.

2017.10.20 Bazzzsi

Hozza az első két rész nem túl magas színvonalát. Van egy története, amit díjazok, de nem igazán érintett meg. Nincs benne jellemfejlődés, meg szimpatikus karakter sem.

Rachelle Lefevre alakította a korábbi részben Victoriat, ám állítólag a színésznő túl sok fizetésemelést követelt, a készítők pedig ezt nem díjazták. Más hírek szerint Catherine Hardwicke már a kezdetektől fogva Bryce Dallas Howardot szerette volna a szerepre, ám az nem vállalta, mert túl kicsinek találta azt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az írónő elsírta magát az esküvői jelenetnél.Szerző: HE7EDIK

Stewart a forgatás alatt érettségizett.Szerző: HE7EDIK