Alkonyat: Napfogyatkozás (2010)

The Twilight Saga: Eclipse

Alkonyat: Napfogyatkozás

Charvi30   2019. 11. 08.

Szerintem már csak azért is érdemes megnézni, mert ennyire hájpolt ilyen rossz filmek a kilencvenes évek óta nem készültek. A hihetetlenül rossz CGI, hihetetlenül rossz színészek, és gagyi történet, csak a jéghegy csúcsa. A millió kis baki, ami útközben jön, viccesebbnél viccesebb pillanatokat tartogat.

Deku   2017. 10. 25.

Habár én a végét máshogy oldottam volna meg mégis imádtam és bárki egy jót akar filmezni ezt javasolnám először neki. Annyira oda tették a filmet, hogy nekem ez lett az egyik legnagyobb kedvencem.

Szilonka   2018. 04. 06.

Mindenkinek ez a Bella kell. A története kicsit gyermeteg. Az egész rész a vámpír legyek vagy sem nagyon érdekes és érdekfeszítő kérdésről szól. A harmadik részre már nagyon kimerült a film.

Norbi   2018. 07. 27.

Meguntam a film közepe felé, hogy mindenki Bella után áradozik, ahogy azt is hogy semmiféle jellemfejlődést nem tapasztaltam ebben a részben. Reméltem hogy jobb lesz a folytatás.

diumiu   2017. 06. 30.

Az Újhold után ez a rész abszolút pozitív élmény, pedig nem vártam túl sokat. Pörögnek az események, izgalmas a történet. Kristen Stewart játéka engem nem győz meg még mindig...

VvV   2018. 12. 01.

Nem én vagyok a célközönsége, ezt megértem. A története kicsit kiszámítható, de egynek elmegy.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Hozza az első két rész nem túl magas színvonalát. Van egy története, amit díjazok, de nem igazán érintett meg. Nincs benne jellemfejlődés, meg szimpatikus karakter sem.

Rachelle Lefevre alakította a korábbi részben Victoriat, ám állítólag a színésznő túl sok fizetésemelést követelt, a készítők pedig ezt nem díjazták. Más hírek szerint Catherine Hardwicke már a kezdetektől fogva Bryce Dallas Howardot szerette volna a szerepre, ám az nem vállalta, mert túl kicsinek találta azt.

Az írónő elsírta magát az esküvői jelenetnél.

(7ETEDIK )

Stewart a forgatás alatt érettségizett.

(7ETEDIK )

Az első IMAX-ben bemutatott Alkonyat.

(7ETEDIK )

Pattinson nagyon szégyenlős volt.

(7ETEDIK )

Stewart parókát viselt a forgatás alatt.

(7ETEDIK )

Robert nagyon szégyenlős volt, a pólójától se szívesen szabadult meg a forgatás alatt.

(bukottangyal)

A sorozat írónője elsírta magát, mikor azt a réssszt forgatták, amikor Bella az oltár elé sétál.

(bukottangyal)

Maga Bella altadódalát Robert Pattinson komponálta.

(bukottangyal)

A film az első hétebén 69.6 millió dollárt bevételt hozott, ezzel pedig a legjobban kaszált olyan film lett, amit nő rendezett.